Dr Sobieraj na sympozjum w Hiszpanii

widok gór, na szczycie mężczyzna z rowerem

Dr Sobieraj na sympozjum w Hiszpanii

Już dzisiaj w tj. 05.04.2018 r. w  Esteponie rozpoczyna sie 15th medi European Sports Orthopaedics Symposium. Sympozjum, na którym zostaną przedstawione najnowsze trendy i badania w dziedzinie ortopedii i ortopedii sportowej.

Trzy bardzo intensywne dni wykładów i dyskusji  o m.in. nowinkach leczenia w urazach ACL i PCL, jednoczesnych urazach wielu więzadeł a także nowych trendach w zabiegu osteotomii. Ponadto: o aktualnych technikach zapobiegania uszkodzeń łąkotki, strategii leczenia urazów pierścienia rotatorów i niestabilności barku oraz niestabilności łokcia.
Sympozjum w Hiszpanii nie mogłoby sie obejść bez temtów futbolowych. Uczestnicy dowiedzą sie jak wygląda powrót pilkarza FC Barcelona do gry po urazie mięśni, jakie badania przechodzą piłkarze przed i po transferze zgodnie z UEFA / FIFA.

W Ortho Sport Clinic dokładamy wszelkich starań aby pacjenci otrzymywali najwyższą jakość usług medycznych. Na bieżąco śledzimy nowinki technik operacyjnych i technologii wykorzystywanych materiałów. Dr Sobieraj jako pierwszy w Polsceprzeprowadził pionierską operację tzw.” Chrząstki w sprayu” ( 2015) oraz jako jeden z pierwszych w Polsce pionierską operację wszczepienia biopolietylenowego implantu BioPoly (2017).

Tags: