Szkolenie w Barcelonie

Szkolenie w Barcelonie

W dniach 4-5 października dr Grzegorz Sobieraj odbył szkolenie w Barcelonie z zakresu miniprotezoplastyki – alternatywy dla średnich zmian zwyrodnieniowych stawów. 

System Arthrosurface® to szeroka gama innowacyjnych produktów dla stawu kolanowego, barkowego, biodrowego, kostki, a także nadgarstka.

W zakresie stawu kolanowego Arthrosurface® oferuje szeroka gamę rozwiązań, m.in.:

NanoFX jest rozwiązaniem w przypadku ubytków chrząstki stawowej.

UniCAP System jest to jedyny jednokomorowy implant na świecie, który umożliwia zachowanie łąkotki.

System HemiCAP® firmy Patello Femoral jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, z 21 wypukłościami bloczkowymi i 13 różnymi „rzepkami”, co czyni go najbardziej wszechstronnym systemem PF na świecie.

Powyższe systemy są już dostępne w Ortho Sport Clinic.


W trosce o zdrowie pacjentów dr Grzegorz Sobieraj przemierza europejskie miasta by pogłębić wiedzę zakresu najnowszych technik leczenia i technologii stosowanych materiałów. Barcelona jest kolejnym po Bolonii, Turynie, Mediolanie, Paryżu i Esteponie ośrodkiem szkoleniowym zdobytym przez dr Sobieraja w 2018 r.

Tylko lekarz, który ustawicznie pogłębia wiedzę i wykorzystuje ją na co dzień jest w stanie dostosować metodę leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta. Nie ryzykuj, zadbaj o swoje zdrowie z Ortho Sport Clinic.