Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

INNOWACYJNE METODY LECZENIA

Nowa Era w Opiece Ortopedycznej

W klinice ortopedycznej Ortho Sport Clinic przywiązujemy ogromną wagę do ciągłego doskonalenia naszych usług i dostarczania pacjentom najnowszych i najskuteczniejszych metod leczenia. Nasz zespół specjalistów pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić Ci dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie ortopedii. Wierzymy, że nowa era w opiece ortopedycznej już nadeszła i chcemy Cię zaprosić do jej odkrycia.

Innowacyjne metody leczenia

Bieżnia antygrawitacyjna

Rehabilitacja na bieżni wykorzystująca technologię redukowanego obciążenia ciała nawet do 80% masy ciała, umożliwia prowadzenie ćwiczeń, naukę chodu itp. pacjentom po ciężkich urazach m.in. kręgosłupa, rdzenia kręgowego, ze schorzeniami neurologicznymi lub po leczeniu operacyjnym, które wymaga ograniczonego obciążenia ciała.
Umów wizytę
Na jakie schorzenia?
Bieżnie antygrawitacyjne są często wykorzystywane w rehabilitacji sportowców, pacjentów po operacjach stawów, urazach kręgosłupa czy kontuzjach nóg. Dają one możliwość kontrolowanego treningu i stopniowego zwiększania obciążenia, co jest ważne w procesie powrotu do pełnej sprawności.
Jak wygląda zabieg?
Trening na bieżni antygrawitacyjnej Alter-G to innowacyjna metoda, która umożliwia skuteczną rehabilitację i trening w warunkach odciążenia, co przyspiesza proces powrotu do zdrowia i pełnej sprawności pacjentów.

Umów wizytę

... i ocal swój ruch!
chevron-down