Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Innowacyjne metody leczenia

Nowa Era w Opiece Ortopedycznej

W klinice ortopedycznej Ortho Sport Clinic przywiązujemy ogromną wagę do ciągłego doskonalenia naszych usług i dostarczania pacjentom najnowszych i najskuteczniejszych metod leczenia. Nasz zespół specjalistów pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić Ci dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie ortopedii. Wierzymy, że nowa era w opiece ortopedycznej już nadeszła i chcemy Cię zaprosić do jej odkrycia.

Innowacyjne metody leczenia

Chrząstka w spray-u

Dzięki rewolucyjnej, autorskiej metodzie rekonstrukcji ubytków powierzchni stawowych - Chrząstce w Spray-u i połączeniu jej zalet z nowoczesnym system Auto Cart - Szpital Ortho Sport Clinic oferuje pacjentom najnowocześniejszy system rekonstrukcji powierzchni stawowych. W czasie jednego zabiegu chirurg pobiera chrząstkę z nieużywanych części stawu a następnie wkleja ją w miejsca ubytków.

Zabieg jest miniinwazyjny , a pacjent szybciej wraca do sprawności.

W 2017 r dr Grzegorz Sobieraj jako pierwszy w Polsce wykonał zabieg wykorzystując chrząstkę stawową w sprayu.
Umów wizytę
Na jakie schorzenia?
Ogniskowe uszkodzenia chrząstki stawów.
Jak wygląda zabieg?
Zabieg najczęściej wykonuje się małoinwazyjnie jako element artroskopii. Na przygotowaną wcześniej powierzchnię ogniskowego uszkodzenia chrząstki podaje się bezpośrednio chrząstkę w spray'u, która to stanowi spreparowaną formę mieszanki pochodzenia autologicznego (od pacjenta) m.in.  fibryny i zdrowej chrząstki pobranej z innego miejsca.

Umów wizytę

... i ocal swój ruch!
chevron-down