Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

ZESPÓŁ ORTHO SPORT CLINIC

Nasza klinika to zespół wykwalifikowanych ortopedów, chirurgów i fizjoterapeutów. Specjaliści ci oferują kompleksową opiekę medyczną, w tym diagnozowanie i leczenie schorzeń układu ruchu oraz przeprowadzanie precyzyjnych operacji. Fizjoterapeuci pomagają w procesie rehabilitacji, tworząc spersonalizowane plany terapeutyczne. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakości opieki, łącząc kompetencje różnych specjalistów w celu osiągnięcia najlepszych wyników zdrowotnych.
Stanowimy zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów, dla których najważniejsze jest zdrowie i jakość życia pacjentów. W bezpieczny sposób przeprowadzimy Państwa przez proces diagnozy, leczenia i rehabilitacji.
Poznaj naszych specjalistów
Filters
  Lokalizacja
  Dr Grzegorz Sobieraj
  Dr Grzegorz Sobieraj to doświadczony lekarz specjalizujący się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu z 16-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i członkiem wielu prestiżowych towarzystw ortopedycznych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

  Jego praktyka obejmuje różnorodne procedury operacyjne, w tym protezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, rekonstrukcje stawowe oraz operacje korekcji wad postawy. Dr. Sobieraj jest znany z podejmowania najbardziej skomplikowanych i innowacyjnych zabiegów operacyjnych oraz terapii.

  Od 2019 roku pełni funkcję Dyrektora ds. Medycznych Szpitala Bonifratrów im. św. Jana Bożego w Łodzi i jest Ordynatorem Wieloprofilowego Oddziału Zabiegowego Szpitala Prywatnego Ortho Sport Clinic. Jest również głównym badaczem projektu badawczego PEARL, mającego na celu wytworzenie chrząstki stawowej drogą wysokospecjalistycznej hodowli laboratoryjnej.

  Dr. Sobieraj jest pionierem w wielu innowacyjnych technikach leczenia operacyjnego i rehabilitacji w ortopedii, dążąc do zapewnienia pacjentom najnowszych narzędzi i technik operacyjnych. Jego osiągnięcia, takie jak pierwsza operacja z zastosowaniem bioimplantu rzepki Biopoly czy wszczepienia implantu Biopoly na kość udową, zostały uznane za przełomowe.

  Jako wybitny specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, dr. Grzegorz Sobieraj kontynuuje rozwijanie nowych metod leczenia, aby poprawić jakość życia swoich pacjentów.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Michał Bartoszewicz
  Specjalista ortopedii i traumatologii. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie w 2009 roku. W latach 2010-2016 odbył specjalizację w oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej Szpitala w Sochaczewie. Od 2011 roku prowadzi opiekę medyczną nad sportowcami różnych dyscyplin. Posiada unikatowe doświadczenie w technikach mało inwazyjnego leczenia narządów ruchu oraz w chirurgii sportowej oraz artroskopowej kolana.

  W Ortho Sport Clinic wykonuje diagnostykę ultrasonograficzną narządu ruchu stawów, mięśni, więzadeł jak również zabiegi podania leków pod kontrolą USG, przede wszystkim: osocza bogatopłytkowego PRP, kwasu hialuronowego, blokad sterydowych do kolan i blokad zewnątrzoponowych kręgosłupa przy dyskopatii w odcinku lędźwiowym pod kontrolą USG. Przeprowadza również zabiegi kriolezji (wymrażania nerwów) barków, kolan i bioder.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Piotr Dudek
  Starszy asystent w Klinice Ortopedii i Reumoortopedii Szpitala im. prof. A. Grucy w Otwocku, z którą związany jest od 2015 roku. Od 2018 roku asystent naukowo-dydaktyczny w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Obszary jego zainteresowań obejmują głównie endoprotezoplastykę stawów kolanowych i biodrowych, powikłania po endoprotezoplastykach, infekcje okołoprotezowe, zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie stawu kolanowego takie jak osteotomie okołokolanowe oraz zabiegi artroskopowe.

  W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie również zabiegi podania leków: osocza bogatopłytkowego PRP i sterydowych blokad dostawowych.

  Wykonuje operacje, między innymi: endoprotezoplastyki pierwotnej i rewizyjnej stawów kolanowych i biodrowych, artroskopii stawów kolanowych z rekonstrukcją więzadła krzyżowego przedniego, osteotomie korekcyjne kości piszczelowej i udowej.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Katarzyna Bogusz - Gogol
  Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Lekarz specjalista chirurgii i ortopedii dziecięcej. W przeszłości Kierownik Oddziału Chirurgii i Ortopedii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. Obecnie Zastępca kierownika Oddziału Neurochirurgii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym złamań kości długich u dzieci w pełnym zakresie (tj. nastawienie nieoperacyjne lub operacyjne z użyciem stabilizatorów wewnętrznych i zewnętrznych). Przeprowadza zabiegi w pełnym zakresie chirurgii stawu kolanowego z rekonstrukcją uszkodzonych więzadeł kolana; artroskopii stawu kolanowego, rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego oraz usunięcia wyrośli chrzęstno-kostnych.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Filip Dąbrowski
  Wysoko wykwalifikowany specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ortopedycznych. Swoje kwalifikacje zawodowe ustawicznie podnosi poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach, zarówno w kraju jak i za granicą (USA, Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania).

  W Ortho Sport Clinic przeprowadza zabiegi ortopedyczne, w tym punkcje, iniekcje leków dostawowe i w okolicę tkanek miękkich. W działalności chirurgicznej na bloku operacyjnym wykonuje zabiegi endoprotezoplastyczne stawu kolanowego i biodrowego.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr n. med. Arkadiusz Granek
  Dr. Arkadiusz Granek to ceniony specjalista ortopedii traumatologii, który może poszczycić się bogatym doświadczeniem zarówno w pracy klinicznej, jak i badawczej. Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z 2001 roku, a jego zainteresowania naukowe doprowadziły go do uzyskania tytułu doktora nauk medycznych z wyróżnieniem w dziedzinie neurofizjologii pod kierownictwem prof. zw. Joanny Lewin-Kowalik.

  Obecnie dr. Granek pełni funkcję kierownika oddziału urazowo-ortopedycznego szpitala MSWiA św. Jana Pawła II w Kielcach. Jego zaangażowanie w pracę naukową objawia się także jako twórca i kierownik laboratorium biomechaniki Artmedik w Kielcach, gdzie aktywnie prowadzi badania z zakresu fizjologii narządu ruchu i układu nerwowego.

  Jako lekarz, Dr. Arkadiusz Granek posiada szerokie doświadczenie, zdobywane jako organizator i pierwszy ordynator oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej Szpitala św. Aleksandra w Kielcach oraz podczas licznych szkoleń w Niemczech. W trakcie tych szkoleń skupiał się na leczeniu przewlekłego bólu oraz schorzeń kręgosłupa.

  Jego specjalizacja obejmuje zabiegi endoskopowego leczenia kręgosłupa oraz leczenia bólu przy użyciu radiofrekwencji, w tym technik takich jak termolezja, kriolezja i inne metody denerwacji.

  Dr. Arkadiusz Granek to lekarz, który nie tylko jest aktywnie zaangażowany w pracę kliniczną, ale także prowadzi badania naukowe, aby wspomóc pacjentów w powrocie do zdrowia. Jego wkład w dziedzinie ortopedii i traumatologii jest niezwykle wartościowy.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Michał Gąska
  Absolwent Studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W fizjoterapii stosuje Terapię Manualną Rakowskiego – nowoczesny, holistyczny i medyczny system leczenia. W zabiegach stosuje bezpieczne i niezwykle skuteczne techniki ręczne (dawniej nazywane “nastawianiem” kręgosłupa) oraz odruchowe. Polegają one na mobilizacjach, manipulacjach na stawach kręgosłupa i kończyn a także na oddziaływaniu na tkanki miękkie (mięśnie, powięzi, więzadła, ścięgna), za ich pośrednictwem na układ nerwowy. Stosuje także manipulacje HVLA, suche igłowanie, techniki osteopatii, co przynosi szeroką gamę możliwości do pomocy pacjentom.

  Prywatnie trenuje badminton na poziomie ogólnopolskim. Jest to jego pasja, dzięki której, czerpiąc z własnego doświadczenia, może lepiej poznawać ciało i jego funkcjonowanie.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Piotr Jankowski
  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na wydziale Rehabilitacja Ruchowa. Od trzydziestu lat pracujący w zawodzie fizjoterapeuty. Wiedzę i umiejętności terapeutyczne pogłębiał na licznych specjalistycznych kursach, między innymi: Terapia Manualna wg Pavla Karpova, Kinesiotaping, Ortopedyczna Terapia Manualna Terapia Craniosacralna. Zdobyta wiedza, umiejętności oraz doświadczenie kliniczne, pozwalają mu spojrzeć na problemy medyczne pacjentów z wielu perspektyw, dzięki czemu terapia staje się kompleksowa.

  W Ortho Sport Clinic specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych wynikających z dysfunkcji czynnościowych i strukturalnych: stawów kręgosłupa, stawów obwodowych, układów mięśniowo-powięziowych, układu nerwowego, narządów trzewnych.

  Jest miłośnikiem turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Michał Kłosiński
  Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie oraz wiele specjalistycznych szkoleń podyplomowych, takich jak: Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich, Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty, Techniki energizacji mięśni, Techniki aktywnego rozluźniania. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Doświadczenie praktyczne zdobywał w wielu przychodniach oraz szpitalach w Warszawie.

  W Ortho Sport Clinic kieruje się holistycznym podejściem do każdego pacjenta. Pracuje z dolegliwościami bólowymi, ortopedycznymi, neurologicznymi, psychosomatycznymi, a także z zaburzeniami narządów trzewnych. W praktyce gabinetowej stosuje techniki inwazyjne oraz nieinwazyjne dostosowane i dobrane indywidualnie do konkretnego pacjenta, w tym m.in. manipulacje krótkodźwigniowe HVLA.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Krystian Kozieł
  Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji na wydziale fizjoterapii. Swoje doświadczenie zdobywał w licznych placówkach medycznych i szpitalach w Warszawie oraz uczestnicząc w licznych specjalistycznych szkoleniach dodatkowych, takich jak Suche igłowanie i neuromodulacja przezskórna, Techniki tkanek miękkich, Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA, Masaż tkanek głębokich, Kinesiotaping, czy Masaż leczniczy. Zajmuje się rehabilitacją pacjentów po urazach, chorobach oraz zabiegach chirurgicznych. Poprzez stosowanie różnego rodzaju ćwiczeń, masażu oraz terapii manualnych przywraca pacjentom pełną sprawność fizyczną.

  W Ortho Sport Clinic rehabilituje pacjentów z dyskopatią, dysfunkcjami: kręgosłupa, stawów obwodowych (takimi jak: biodra, kolana, stopy, barku, łokcia, ręki), ponadto bólami idiopatycznymi i zaburzeniami napięcia mięśniowego. Prowadzi pacjentów po urazach (ACL, łąkotka) planując poszczególne etapy rehabilitacji. Współpracuję z lekarzami oraz innymi specjalistami, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę medyczną.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Agata Lubiejewska
  Fizjoterapeutka z wykształcenia i z pasji. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Odkrywanie zagadek ciała i pracę z pacjentami traktuje jako wyzwanie i motywację do dalszego rozwoju i kształcenia. Studia oraz późniejsze kursy pozwoliły jej zrozumieć mechanikę ludzkiego ciała i problemy spowodowane urazami oraz napięciami związanymi z przeciążeniem tkanek. W swojej pracy stara się podchodzić holistycznie do problemów pacjenta, aby nie tylko zlikwidować ból, ale również jego pierwotną przyczynę.

  W Ortho Sport Clinic pracuje głównie technikami mięśniowo-powięziowymi oraz stawowymi wspomaganymi igłoterapią oraz kinezjotapingiem. Jej pacjenci to głównie osoby z bólowymi zespołami przeciążeniowymi, dyskopatiami, a także po urazach ortopedycznych i operacjach. Specjalizuje się także w pracy z pacjentami z zaburzeniami układu skroniowo-żuchwowego (aparatu żucia), szumami usznymi oraz chronicznymi bólami głowy.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Agata Pataj
  Magister fizjoterapii na Akademii Wychowania w Warszawie. Jej główną specjalizacją jest terapia wad postawy oraz terapia skolioz, a także dolegliwości kręgosłupa. W swojej pracy skupia się na przywróceniu równowagi mięśniowej, zbudowaniu symetrii i stabilności ciała. Wykorzystuję takie metody jak FITS, BSPTS łącząc je z metodami klasycznej fizjoterapii – PNF, terapią manualną, terapią tkanek miękkich oraz treningiem medycznym.

  W Ortho Sport Clinic zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną dorosłych oraz dzieci od 6. roku życia. Jest także terapeutką terapii czaszkowo-krzyżowej w ujęciu biodynamicznym. Wykorzystuje tę technikę zarówno u dzieci jak u dorosłych. Terapia ta polega na regulacji przepływu płynu mózgowo – rdzeniowego oraz na pracy z dysfunkcjami chrząstkozrostu klinowo podstawnego. Przeplata ją z innymi technikami wprowadzając harmonię i integrację całego organizmu.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Magda Sobol - Jarkiewicz
  Magister fizjoterapii. W zawodzie pracuje od 2011 roku. Zajmuje się terapią dzieci od 5. roku życia z problemami ortopedycznymi (skoliozy, wady postawy, wady kończyn dolnych, urazy itp.) oraz pacjentami dorosłymi z problemami bólowymi pochodzenia odkręgosłupowego i napięciowego.
  Do pacjentów podchodzi w sposób holistyczny, stawiając na dokładna diagnostykę i indywidualne podejście. Pomaga to znaleźć przyczynę problemu i zaplanować odpowiednią terapię. Wierzy, że poznanie władnego ciała jest podstawą do dalszej pracy zarówno w przypadku pacjentów młodych jak i dorosłych.

  W swojej pracy łączy terapię manualną, specyficzne metody leczenia skolioz z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami. Zajmuje się też doborem indywidualnych wkładek Igli. Swoje kwalifikacje podnosi poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Natalia Sobolewska
  Magister fizjoterapii z ponad 10 letnim doświadczeniem oraz dyplomowany osteopata. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i Still Academy of Osteopathy w Warszawie. Rekomendowaną fizjoterapeutką metody FITS z województwa mazowieckiego.
  Pracuje z dorosłymi i dziećmi od 4 roku życia.

  Specjalizuje się w:
  - diagnostyce i leczeniu: skolioz oraz wad postawy u dorosłych i dzieci od 4 roku życia (wady klatki piersiowej, bioder, kolan, stóp, plecy okrągłe, płaskie itp.) łącząc osteopatię z terapią manualną, ćwiczeniami korekcyjnymi, edukacją rodziców/opiekunów;
  - fizjoterapii ortopedycznej (pourazowej i pooperacyjnej);
  - terapii czaszkowo-krzyżowej (wspomaganie przy bólach głowy, zatok, migrenach, zaburzeniach w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych i twarzoczaszki itp.);
  - terapii wisceralnej (wspomaganie w dysfunkcjach somatycznych tj. łagodzeniu dolegliwości bólowych brzucha, zgagi, refluksu, wzdęć, zaparć, bolesnych miesiączek, zaciśniętego żołądka, problemów z prawidłowym oddychaniem itp.);
  - leczeniu bólów przewlekłych i niespecyficznych pochodzenia odkręgosłupowego oraz stawów obwodowych (tendinopatie, zmiany zwyrodnieniowe, stany zapalne itp.);
  - treningu medycznym.

  W swojej terapii kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Pracuje w koncepcji osteopatycznej, co pozwala dobrać optymalny, indywidualny plan leczenia. Swoje terapie opiera na dokładnym wywiadzie, badaniu oraz szczegółowej analizie funkcjonalnej ciała. Każdy pacjent otrzymuje zalecenia co do dalszego postępowania, stanowiące przedłużenie efektu terapeutycznego uzyskanego w gabinecie. Uśmiech pacjentów i ich zadowolenie z terapii daje jej wiele satysfakcji oraz motywacji do ciągłego rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji. W wolnych chwilach biega, pływa. Interesuje się także psychologią i dietetyką.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Mateusz Jóźwik
  Dr. Mateusz Jóźwik to wybitny specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie ukończył swoją edukację w 2015 roku. Jego pasja do ortopedii doprowadziła go do zdobycia specjalizacji w tej dziedzinie, co potwierdził wynik ponad dobry w Państwowym Egzaminie Specjalistycznym.

  Swoje doświadczenie zawodowe dr. Jóźwik zdobywał na różnych oddziałach, m.in. na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach oraz Oddziale Ortopedycznym szpitala im. Bonifratrów w Łodzi. Ponadto, kontynuował swoje kształcenie i praktykę poprzez kursy i staże w Polsce, Niemczech i Włoszech.

  Dr. Jóźwik ma na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym reprezentowanie Polski jako lekarz reprezentacji Polskiego Związku Piłki Nożnej PZPN WU16 w 2020 roku oraz współautorstwo pracy naukowej na temat analizy kontuzji u zawodowych siatkarzy.

  Jego szerokie umiejętności obejmują różnorodne metody leczenia operacyjnego, w tym protezoplastykę stawu kolanowego i biodrowego, rekonstrukcję więzadeł, rekonstrukcję chrząstek oraz operacyjne leczenie niestabilności rzepki. Ponadto, specjalizuje się w artroskopii stawów kolanowego, skokowego i barkowego oraz różnych terapiach, takich jak terapia PRP i mezoterapia. Spośród metod leczenia nieoperacyjnego Doktor specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa oraz innych stawów u pacjentów którzy nie kwalifikują się lub nie zgadzają na zabieg operacyjny za pośrednictwem innowacyjnych małoinwazyjnych metod jak płynna endoproteza czy neurolezja okołostawowa.

  Dr. Mateusz Jóźwik to lekarz, który w pełni poświęca się dbaniu o zdrowie swoich pacjentów i stale rozwija swoje umiejętności, aby zapewnić im najlepszą opiekę medyczną.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Jakub Łupiński
  Dr Jakub Łupiński to wyjątkowy specjalista ortopedii i traumatologii, który w swojej karierze zdobył bogate wykształcenie i doświadczenie. Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2015 roku oraz Szkołę Fizjoterapii w Łodzi w 2007 roku. Obecnie jest lekarzem rezydentem na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach.

  Jego pasja do ortopedii i traumatologii przekłada się na systematyczny udział w szkoleniach i kursach naukowych, które pozwalają mu na stałe doskonalenie swoich umiejętności. Dr. Łupiński szczególnie interesuje się leczeniem urazów sportowych i współpracuje ściśle z lekarzami specjalizującymi się w tej dziedzinie. Nie tylko uczestniczy, ale także przeprowadza operacje związane z leczeniem urazów sportowych.

  Jest również związany z kadrą narodową Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), co świadczy o jego zaangażowaniu w dziedzinie medycyny sportowej.

  Dr. Jakub Łupiński to lekarz, który nie tylko stale podnosi swoje kwalifikacje, ale także zdobywa cenne doświadczenie zawodowe, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Jego oddanie i zaangażowanie są nieocenione w dziedzinie ortopedii i traumatologii.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Jakub Olejnik
  Mgr Jakub Olejnik to wybitny fizjoterapeuta i specjalista medycyny ortopedycznej, posiadający rozległe doświadczenie w dziedzinie zdrowia i terapii ruchu. Jego pasja do pracy z pacjentami i zapał do ciągłego doskonalenia sprawiają, że jest niezwykle cenionym profesjonalistą.

  Jest absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie ukończył kierunek Fizjoterapia. Posiada również dyplom z Wydziału Nauk o Zdrowiu o specjalności Zdrowie Publiczne. Ta unikalna kombinacja wykształcenia pozwala mu spojrzeć na zdrowie i rehabilitację pacjentów z perspektywy zarówno terapeuty jak i specjalisty zdrowia publicznego.

  Jako specjalista medycyny ortopedycznej według metody Cyriax`a OMI Global, zdobył unikalne umiejętności w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. To cenne doświadczenie pozwala mu skutecznie pomagać pacjentom w powrocie do pełnej sprawności.

  Dodatkowo, Mgr Jakub Olejnik jest dyplomowanym hirudoterapeutą i autorem pracy naukowej pt. "Wpływ zabiegów z użyciem fali uderzeniowej i hirudoterapii na skuteczność leczenia entezopatii." Posiada również bogate doświadczenie zdobyte podczas wielu szkoleń. Jego umiejętności obejmują igłoterapię suchą, zarówno cienko jak i gruboigłową, pod kontrolą ultrasonografii, a także innowacyjne metody leczenia skolioz.

  Obecnie studiuje osteopatię na czwartym roku w Still Academy of Osteopathy w Warszawie, co jest częścią jego kształcenia podyplomowego na Bydgoskiej Szkole Wyższej. W swojej pracy z pacjentami stosuje podejście holistyczne, łącząc szeroką diagnostykę z metodami "twardej" terapii manualnej, technikami wisceralnymi, cranio-sacralnymi i hirudoterapią. Jego podejście obejmuje całe ciało pacjenta, dbając o to, by wszystkie aspekty zdrowia były uwzględnione w procesie terapeutycznym.

  Oprócz swojej pracy zawodowej, Jakub Olejnik to także mąż i tata oraz miłośnik muzyki metalowej.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Wojciech Zjawiony
  Mgr Wojciech Zjawiony to wybitny fizjoterapeuta, którego pasją jest pomaganie pacjentom odzyskać zdrowie i sprawność. Jego profesjonalne podejście oraz zaangażowanie w ciągłe doskonalenie sprawiają, że jest cenionym specjalistą w dziedzinie fizjoterapii.

  Wojciech Zjawiony zdobył tytuł magistra fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Przez wiele lat pracował z pacjentami, zdobywając cenne doświadczenie w terapii i rehabilitacji.

  Od 2013 roku kontynuował swoją ścieżkę zawodową, stale podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając wiedzę, która pozwala mu pomagać pacjentom w jeszcze bardziej efektywny sposób.

  Od 2017 roku Wojciech jest asystentem i doktorantem w Zakładzie Alergologii i Rehabilitacji Oddechowej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. To umożliwia mu głębsze zrozumienie problemów związanych z układem oddechowym i alergiami, co stanowi dodatkową wartość w jego pracy.

  Aktualnie jest również studentem na czwartym roku studiów w Still Academy of Osteopathy w Warszawie, co jest częścią jego kształcenia podyplomowego na Bydgoskiej Szkole Wyższej. Dzięki temu, jego umiejętności obejmują szeroki zakres terapii manualnej i osteopatii.

  Wojciech Zjawiony specjalizuje się w leczeniu pacjentów z przewlekłym bólem, problemami układowymi oraz wspomaga rekonwalescencję osób po przebytych operacjach ortopedycznych, neurochirurgicznych, onkologicznych, a także zabiegach w obrębie klatki piersiowej i jamy brzusznej. Jego podejście do pacjentów jest holistyczne, łącząc doświadczenie dydaktyka i praktyka w diagnostyce różnicowej, co pozwala na skuteczne rozwiązywanie problemów pacjentów.

  Wojciech Zjawiony poświęca czas po pracy przede wszystkim swojej rodzinie, co stanowi równie ważny aspekt jego życia, co praca zawodowa.

  Jego zapał do doskonalenia i skupienie na potrzebach pacjentów sprawiają, że jest profesjonalistą,na którego można liczyć.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Adam Jarzyński
  Mgr Adam Jarzyński to doświadczony fizjoterapeuta, który swój zawodowy rozwój zaczął od ukończenia studiów na Społecznej Akademii Nauk w Łodz. Jego fascynacja pracą z pacjentami i zamiłowanie do ciągłego doskonalenia czynią go cenionym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji.

  Początki jego kariery zawodowej miały miejsce w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie zdobywał cenne doświadczenie i pracował z różnorodnymi przypadkami pacjentów.

  Mgr Adam Jarzyński wyróżnia się swoim profesjonalizmem i dążeniem do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach na terenie całej Polski, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

  Jako fizjoterapeuta specjalizuje się głównie w stosowaniu koncepcji terapeutycznych takich jak Maitland i Mulligan, które uzupełnia nowoczesnymi metodami pracy mięśniowo-powięziowej. Ponadto, ukończył kursy z zakresu hirudoterapii, igłoterapii suchej oraz pinoterapii, zdobywając cenne umiejętności, które z pasją wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami.
  Adam Jarzyński wierzy w znaczenie determinacji i zaangażowania w osiąganiu celów. Jego podejście do pracy jest pełne zapału i profesjonalizmu, co sprawia, że jest cenionym fizjoterapeutą.
  Jego motto brzmi: "Życie jest wyzwaniem, więc i moja praca nie zna kompromisów. Nie ma miejsca na ustępstwa, gdy zdrowie pacjentów stoi na pierwszym miejscu."
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Blanka Sokół
  Mgr Blanka Sokół to wykwalifikowana fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej pasja do fizjoterapii oraz ciągłe dążenie do doskonalenia sprawiają, że jest cenionym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji.

  Mgr Blanka Sokół uznaje za priorytet ciągły rozwój zawodowy. Dlatego jest aktywną uczestniczką kursów podyplomowych z zakresu Medycyny Ortopedycznej oraz Terapii Manualnej wg IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine). Ponadto, brała udział w licznych szkoleniach i sympozjach o tematyce fizjoterapeutyczno-ortopedycznej, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

  Jako fizjoterapeutka specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz pooperacyjnej. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne techniki terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, uwalniania mięśniowo-powięziowych punktów spustowych, FDM, Kinesio Taping, Terapię Narzędziową IASTM oraz hirudoterapię.

  Mgr Blanka Sokół oddaje się swojej pracy z pełnym zaangażowaniem, a dla niej prawdziwą satysfakcją jest świadomość, że jej wysiłki przyczyniają się do poprawy zdrowia, jakości życia i samopoczucia jej pacjentów. Jest głęboko przekonana, że każdy dzień to nowe wyzwanie, a każdy pacjent stanowi nową szansę na udzielanie wsparcia w procesie powrotu do zdrowia i zachowania dobrej kondycji.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Prof. Przemysław Kunert
  Zastępca Kierownika Kliniki Neurochirurgii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla województwa mazowieckiego. Sekretarz Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów. Członek Zarządu Central European Neurosurgical Society oraz członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki.

  Przeprowadza zabiegi operacyjne w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, ze szczególnym naciskiem na leczenie patologii wewnątrzczaszkowych: chorób nowotworowych i naczyniowych (tętniaki, naczyniaki). Zajmuje się też patologiami podstawy czaszki, w tym między innymi guzami kąta mostowo-móżdżkowego oraz operacjami guzów przysadki z dostępu przez zatokę klinową.

  Przeprowadza operacje patologii kręgosłupa i rdzenia kręgowego, we wszystkich odcinkach kręgosłupa i z różnych dostępów. Obok technik małoinwazyjnych stosuje również techniki leczenia złożonych schorzeń kręgosłupa wymagających stabilizacji instrumentalnych (stabilizacja przednia w odcinku szyjnym i przeznasadowa w odcinku lędźwiowym, protezy trzonów kręgowych, protezy dysków).
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Anna Brandys
  Ukończyła studia magisterskie z dietetyki i Akademię Leczenia Żywieniowego Polspen oraz posiada tytuł magistra farmacji. Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polspenu oraz sekcji prehabilitacji Polskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i kursach z zakresu żywienia, w tym m.in. kursach dotyczących żywienia w bariatrii, SIBO, roli dietetyka w zespołach terapeutycznych oraz żywienia w onkologii.Mgr Anna Brandys specjalizuje się w pomocy osobom z różnymi schorzeniami, takimi jak cukrzyca obydwu typów i insulinooporność, otyłość, niewydolność nerek, prehabilitacja przed zabiegami operacyjnymi, trudno gojące się rany, niedożywienie, opieka pooperacyjna po operacjach przewodu pokarmowego, choroby autoimmunologiczne, dna moczanowa i wysoki poziom kwasu moczowego, pacjenci przygotowujący się do leczenia onkologicznego lub będący w trakcie terapii.Konsultacje mgr Brandys opierają się na zasadach EBM (Evidence-Based Medicine) i obejmują dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta zalecenia dietetyczne oraz suplementację.Wizyty trwają od 45 do 60 minut i obejmują wywiad, analizę badań oraz historii choroby, ocenę stanu odżywienia oraz określenie zapotrzebowania kalorycznego. Zalecenia dietetyczne są omawiane na bieżąco lub przesyłane mailowo w ciągu 7 dni od konsultacji, a w razie potrzeby dostarczane są także przykładowe jednodniowe jadłospisy i ustalany plan działania.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Michał Roszak
  Michał Roszak to absolwent AWF Poznań z tytułem magistra fizjoterapii, który może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem pracy z pacjentami. Jego specjalizacją jest praca zarówno ze sportowcami, jak i pacjentami ortopedycznymi.

  Przez ostatnie 8 lat Michał aktywnie współpracuje z Kadrami Narodowymi, skupiając się przede wszystkim na Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Kobiet, z którą pracował przez 2 lata. Ponadto, ma doświadczenie w pracy z Polskim Związkiem Szermierczym oraz obecnie pełni funkcję fizjoterapeuty Kadry Olimpijskiej we florecie kobiet.

  Michał jest zafascynowany pracą ze sportowcami, reprezentacją narodową oraz kwalifikacjami olimpijskimi florecistek. Jego pasja do fizjoterapii jest widoczna w zaangażowaniu w ciągłe doskonalenie się i uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Oto niektóre z nich:

  Kręgosłup - Osteopatyczna diagnostyka i leczenie (4 moduły)
  Osteopatia w sporcie
  FDM- Fascial Distortion Model (3 moduły)
  Sucha igłowanie
  Terapia manualna w schorzeniach szyjnego oraz piersiowego odcinka kręgosłupa
  Terapia manualna w schorzeniach lędźwiowego odcinka kręgosłupa oraz stawów krzyżowo-biodrowych
  Terapia narzędziowa SMART TOOLS
  Diagnostyka obrazowa
  Kinesiotaping
  Terapia manualna z zastosowaniem TR THERAPY
  Prywatnie Michał jest mężem Justyny i tatą Michalinki. Jest również aktywnym zawodnikiem klubu piłkarskiego oraz pasjonatem sportu i dobrej kuchni.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Jakub Solecki
  Jakub Solecki to mgr fizjoterapii, absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada również dyplom Studiów Podyplomowych z zakresu Kompleksowej Terapii Manualnej Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Jako fizjoterapeuta specjalizuje się przede wszystkim w obszarach fizjoterapii ortopedycznej oraz sportowej.

  W swojej praktyce zawodowej Jakub wykorzystuje szeroką wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i kursach. Posiada kompetencje w dziedzinach takich jak pinoterapia, sucha igłoterapia, terapia wisceralna, masaż tkanek głębokich, mobilizacja i manipulacja stawów, terapia chińską bańką ogniową, fizjoterapia ortopedyczna w przypadkach stanów pourazowych i pooperacyjnych, a także wiele innych technik.

  Poza pracą zawodową, Jakub jest pasjonatem aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i ciągłego rozwoju osobistego. Jego oddanie zarówno w obszarze zawodowym, jak i osobistym, przekłada się na kompleksową i profesjonalną opiekę nad pacjentami.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Arkadiusz Czapczyk
  Mgr Arkadiusz Czapczyk jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie ukończył kierunek fizjoterapia ze specjalizacją w fizjoterapii sportowej. Jego obszarem ekspertyzy obejmuje pacjentów borykających się z bólami, po zabiegach ortopedycznych oraz sportowców.

  W swojej pracy zawodowej wykorzystuje różnorodne techniki terapii manualnej, takie jak sucha igłoterapia, masaż tkanek głębokich oraz pinoterapia. Jako specjalista podejmuje się wyzwań związanych z dolegliwościami bólowymi i dysfunkcjami układu mięśniowo-szkieletowego.

  W ciągu swojej kariery zawodowej Mgr Arkadiusz Czapczyk brał udział w wielu szkoleniach, w tym w obszarach takich jak terapia manualna, diagnostyka schorzeń kręgosłupa i stawów, hirudoterapia i wiele innych. Swoją pasję do sportu, ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej, przenosi na codzienne życie, uprawiając aktywność fizyczną, taką jak jazda na rowerze czy długie spacery.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Jan Borowski
  Dr Jan Borowski to ceniony lekarz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jego pasja do medycyny oraz zapał do ciągłego doskonalenia sprawiają, że jest on niezwykle zaangażowany w zapewnienie najlepszej opieki medycznej pacjentom.

  Obecnie dr Jan Borowski kontynuuje swoją specjalizację w renomowanym Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach, gdzie zdobywa kolejne doświadczenie i umiejętności w obszarze ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

  Jest również cenionym chirurgiem w Szpitalu im. Jana Bożego w Łodzi oraz w Szpitalu Prywatnym Ortho Sport Clinic w Rzgowie, gdzie przeprowadza operacje ortopedyczne z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

  Jego zaangażowanie w medycynę sportową jest wyjątkowe - w latach 2021 i 2022 dr Jan Borowski pełnił funkcję lekarza reprezentacji Polski w Piłkę Nożną Kobiet poniżej 17 roku życia. Dzięki temu zdobył unikalne doświadczenie w leczeniu urazów sportowych i rehabilitacji zawodników.

  Ponadto, dr Jan Borowski aktywnie uczestniczy w procesie ciągłego doskonalenia zawodowego, biorąc udział w szkoleniach, takich jak Kurs iniekcji okołokręgosłupowych pod kontrolą USG. Uczestniczy również w międzynarodowych konferencjach, jak XXVIIth Brussels International Spine Symposium, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

  Dr. Jan Borowski jest oddanym lekarzem, który kładzie ogromny nacisk na jakość opieki, bezpieczeństwo pacjentów i ich pełne zrozumienie procesu leczenia. Jego profesjonalizm i pasja sprawiają, że jest on wartościowym zasobem dla pacjentów, którym pomaga powrócić do zdrowia i sprawności.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Maciej Dąbrowski
  Kardiolog z wieloletnim doświadczeniem. Adiunkt w Klinice Kardiologii i Angiologii Interwencyjnej Narodowego Instytutu Kardiologii w Warszawie – Aninie. Od 2003 roku prowadzi leczenie szpitalne i zabiegi kardiologii inwazyjnej. Specjalizuje się w leczeniu chorób wieńcowych, nadciśnienia tętniczego, bólów w klatce piersiowej, zastawkowych chorób serca, migotania przedsionków, duszności i kołatań serca oraz niewydolności serca i innych chorób sercowo-naczyniowych.

  W Ortho Sport Clinic prowadzi diagnostykę i terapię kardiologiczną z dostępem do najlepszych ośrodków kardiologicznych w celu wykonania badań inwazyjnych lub leczenia zabiegowego.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Sebastian Gackowski
  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 2002 roku. Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się, między innymi, endoprotezoplastyką stawów biodrowych.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Karolina Kuchta
  Magister psychologii i licencjonowany psychodietetyk. Swoją pracę opiera się na podejściu holistycznym, uwzględniając zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne pacjentów. Motywuje do trwałej zmiany nawyków żywieniowych i uczestniczy w konferencjach, szkoleniach oraz mediach jako ekspert ds. zdrowego stylu życia. Posiada doświadczenie kliniczne w szpitalu, prywatnym gabinecie i profilaktyce masowej. Jest zaangażowana w stałe poszerzanie wiedzy na temat żywienia i zdrowia. Jako autorka tekstów, gość programów telewizyjnych i podcastów, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako psychodietetyk, dąży do kompleksowej opieki nad pacjentami, pomagając im osiągnąć zdrowy tryb życia i cele dietetyczne. 

  W Ortho Sport Clinic oferuje usługi, takie jak analiza wyników badań, identyfikacja niedoborów i suplementacja, analiza składu ciała oraz opracowanie planu żywieniowego. Przygotowuje także pacjentów do operacji: zaleceń żywieniowych przed i po zabiegu, w celu skrócenia okresu rekonwalescencji.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Jolanta Kulak
  Wykwalifikowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem. Podchodzi do pacjenta holistycznie - w terapii ważne jest dla niej nie tylko ciało, ale też psychika, osobowość, codzienne nawyki, bo to wszystko składa się na występujące bóle i problemy. 

  W Ortho Sport Clinic wykonuje masaże lecznicze, które wspomagają procesy rehabilitacji, poprzez zmniejszenie przyczyn i objawów niedomagań w obszarze układu ruchu. Oprócz oddziaływania czysto medycznego, ta forma terapii wpływaja na organizm również odprężająco i uspakajająco.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Anna Liptak
  Certyfikowana trenerka oraz instruktorka fizjoterapii w sporcie, która specjalizuje się w treningu medycznym, funkcjonalnym, siłowym oraz modelowaniu sylwetki.Uwielbia dzielić się swoją pasją do zdrowego i aktywnego trybu życia. Każdego dnia daje innym motywacje i inspiracje do działań. Zaraża optymizmem, który niesie za sobą wielkie zmiany na lepsze życie.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Marcin Milecki
  Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z wieloletnim doświadczeniem. Od 1981 r. jest nauczycielem akademickim Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego - prowadzi kursy podyplomowe dla lekarzy oraz kursy dla specjalistów ortopedów. Piastował również stanowisko ordynatora Oddziału Ortopedii Dorosłych Kliniki CMKP. Specjalizuje się w operacjach kręgosłupa lędźwiowego – dysków, stawów oraz endoprotezoplastyce stawów biodrowych. Wykonał ponad 1000 operacji endoprotezoplastyki bioder.

  W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Rafał Pajnowski
  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Sportowiec, piłkarz, szkoleniowiec i pierwszoligowy sędzia piłki nożnej. Od 2022 roku trener mentalny reprezentacji Polski w piłce nożnej kategorii U-15 i U-16. Twórca pierwszej w Polsce aplikacji z treningiem mentalnym dla piłkarzy.

  W Ortho Sport Clinic pracuje z pacjentami przed i po operacji, aby pomóc im w procesie rehabilitacji psychicznej i fizycznej. Tworzy indywidualne plany rehabilitacji psychicznej i dostosowuje je w trakcie procesu powrotu do pełnej formy. Wspiera w trudnych momentach rehabilitacji, takich jak zmęczenie, frustracja, ból i długotrwały proces powrotu do formy. Podejmuje ścisłą współpracę z fizjoterapeutami i lekarzami, aby stworzyć holistyczne podejście do rehabilitacji.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Katarzyna Piaskowska - Kondrusik
  Lekarz psychiatra. Od wielu lat specjalizuje się w leczeniu osób uzależnionych, współuzależnionych, DDA, (w systemie ambulatoryjnym i stacjonarnym), a także w lecznictwie psychiatrycznym osób w depresji, z zaburzeniami i snu i doświadczających stanów lekowych. Bierze udział w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach i warsztatach w ramach Ustawicznego Doskonalenia Zawodowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Grzegorz Pilszak
  Licencjonowany akupunkturzysta, który wykształcenie i doświadczenie zdobył w londyńskiej Szkole Akupunktury Pięciu Elementów (SOFEA – School of Five Element Akupuncture) studiując pod okiem mistrzyni Nory Franglen. Studia ukończył w 2006 roku i został przyjęty do British Acupuncture Council (BAcC) zrzeszającym profesjonalistów. W krótkim czasie po skończeniu studiów brał udział w programie badawczym prowadzonym przez University of Exeter. Wynikiem tego dwuletniego programu było, poszerzenie dostępności akupunktury w Wielkiej Brytanii na Narodowy Fundusz Zdrowia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

  W Ortho Sport Clinic prowadzi zabiegi akupunktury, które wspomagają procesy leczenia konwencjonalnego i rehabilitacji. W przypadku wielu zaburzeń fizycznych i psychosomatycznych pomagają zredukować różnego rodzaju bóle, m.in. mięśniowe, zapalenia stawów, uciążliwe bóle głowy i migreny. 
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Magda Pilszak
  Psycholog, psychotraumatolog oraz psychoterapeuta. Pracuje w ramach terapii indywidualnej oraz terapii par i rodzin. Wspiera swoich pacjentów w zakresie: • zaburzeń emocjonalnych, • zaburzeń lękowych, • depresji, • zaburzeń lękowych, • zaburzeń osobowości.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Maciej Płończak
  Od 2014 roku ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Siedlcach. Od 2018 współpracuje z Oddziałem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.

  W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie oraz koordynuje proces rehabilitacji osób po urazach narządu ruchu.

  Prowadzi leczenie chirurgiczne i zachowawcze patologii stawu kolanowego, w tym rekonstrukcje więzadłowe, leczenie uszkodzeń łąkotek, regeneracja chrząstki stawowej oraz leczenie chirurgiczne i zachowawcze patologii stawu biodrowego w tym konflikt udowo-panewkowy, uszkodzenie obrąbka panewki, uszkodzenia chrząstki i ciała wolne z zastosowaniem technik artroskopowych.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Jakub Półtorzycki
  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał w trakcie praktyk odbywanych w placówkach medycznych na terenie Wrocławia i Warszawy. Posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy jako trener personalny.

  W Ortho Sport Clinic zajmuje się rehabilitacją oraz sportowym przygotowaniem motorycznym. W pracy gabinetowej zajmuje się pacjentami po świeżo przebytych urazach, ale także borykającymi się z przewlekłymi dolegliwościami w obrębie narządu ruchu: dyskopatiami, zapaleniami ścięgien, czy chorobami zwyrodnieniowymi stawów. Wykorzystuje techniki oparte na anatomii, fizjologii i neurofizjologii: terapię manualną, techniki mięśniowo-powięziowe, manipulacji stawowej, czy ślizgu nerwowego.

  Jako pasjonat aktywności i zdrowego trybu życia, terapię manualną łączy z ćwiczeniami i terapią ruchem. Wykonuje testy diagnostyczne i badania funkcjonalne, podczas których ocenia z jakimi czynnościami pacjent ma największy problem i razem z nim ustala plan powrotu do oczekiwanego poziomu sprawności.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Jacek Sobol
  Fizjoterapeuta z ponad 30-letnim doświadczeniem, które zdobywał m.in. w Instytucie Reumatologii Kliniki Reumoortopedii i Rehabilitacji w Warszawie. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Medycznego Studium Zawodowego w Konstancinie. Od wielu lat współpracuje z kursami Kaltenborn-Evjenth Concept, w trakcie których poszerza praktyczne umiejętności zawodowe.

  W Ortho Sport Clinic zajmuje się chorobami kręgosłupa i stawów obwodowych, sportowymi stanami pourazowymi, kinezjologią, patobiomechaniką narządu ruchu, a także terapią foscialną z uwzględnieniem stawów żuchwowo skroniowych.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Piotr Syrówka
  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii. W przeszłości był członkiem Komisji Lekarskiej PZPN i pełnił funkcję lekarza w pierwszej reprezentacji Polski w piłce nożnej.

  W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie. Jest specjalistą w leczeniu operacyjnym złamań kończyn, ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń stawów: łokciowego, kolanowego, skokowego.

  Wykonuje endoprotezy stawu kolanowego (ponad 900 wykonanych endoprotez) i stawu biodrowego (ponad 1000 wykonanych endoprotez), artroskopie stawu kolanowego i skokowego (rekonstrukcje więzadłowe i pourazowe).
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Mgr Tomasz Szałkucki
  Absolwent II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od 2007 roku związany jest z Akademią Sportu i Zdrowia. Pracował jako fizjoterapeuta kadry Polski seniorów w piłce ręcznej. Współpracuje z wieloma klubami sportowymi (piłka ręczna, piłka nożna, tenis, judo).

  Ukończył wiele specjalistycznych kursów takich jak Międzynarodowy kurs terapii manualnej według koncepcji Kaltenborna Evjentha, czy kurs Krótkodźwigniowe Techniki Manipulacyjne stawów kręgosłupa.

  W Ortho Sport Clinic prowadzi terapię manualną oraz medyczny trening funkcjonalny dla pacjentów pooperacyjnych.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Piotr Szczudlik
  Neurolog z wieloletnim doświadczeniem. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje neurologiczne.


  Czytaj więcej
  Umów wizytę
  Dr Dawid Wrona
  Dr Dawid Wrona to wybitny specjalista neurochirurgii, który swoją karierę poświęcił kompleksowemu leczeniu schorzeń ośrodkowego układu nerwowego.

  Dr Dawid Wrona ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2015 roku, a następnie odbył wnikliwe szkolenie specjalizacyjne w renomowanych placówkach medycznych, takich jak Oddział Neurochirurgii i Nowotworów Ośrodkowego Układu Nerwowego im. Kopernika w Łodzi oraz Klinika Neurochirurgii 10 Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy.

  Aktualnie, Dr Dawid Wrona pełni funkcję zastępcy kierownika Oddziału Neurochirurgii w szpitalu wojewódzkim w Sieradzu, a także jest starszym asystentem w Oddziale Neurochirurgii szpitala im. Kopernika w Łodzi. Jego praca koncentruje się na leczeniu operacyjnym pacjentów, wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny i technologii.

  Dr. Wrona posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń i kursów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest autorem wielu samodzielnie przeprowadzonych operacji kręgosłupa, szczególnie specjalizując się w technikach małoinwazyjnych i przezskórnych, co przekłada się na minimalny dyskomfort po zabiegu oraz szybszy proces rekonwalescencji.

  Jednak obszar jego specjalizacji obejmuje także operacje schorzeń ośrodkowego układu nerwowego, takie jak usuwanie guzów mózgu, biopsje guzów mózgu, operacje tętniaków wewnątrzczaszkowych i wad naczyniowych ośrodkowego układu nerwowego. Dodatkowo, dr. Wrona zajmuje się leczeniem wodogłowia, naprawą ubytków kości czaszki oraz leczeniem urazów czaszkowo-mózgowych.

  W pełni zaangażowany w dobro pacjentów, dr Dawid Wrona jest gotów pomóc Państwu w odzyskaniu zdrowia neurologicznego. Jego profesjonalizm, pasja i kompetencje stawiają go w pierwszym rzędzie specjalistów w dziedzinie neurochirurgii. Z dr Wroną, Państwa zdrowie jest w najlepszych rękach.
  Czytaj więcej
  Umów wizytę

  Umów wizytę

  ... i ocal swój ruch!
  chevron-down