Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

ZESPÓŁ ORTHO SPORT CLINIC

Nasza klinika to zespół wykwalifikowanych ortopedów, chirurgów i fizjoterapeutów. Specjaliści ci oferują kompleksową opiekę medyczną, w tym diagnozowanie i leczenie schorzeń układu ruchu oraz przeprowadzanie precyzyjnych operacji. Fizjoterapeuci pomagają w procesie rehabilitacji, tworząc spersonalizowane plany terapeutyczne. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakości opieki, łącząc kompetencje różnych specjalistów w celu osiągnięcia najlepszych wyników zdrowotnych.
Stanowimy zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów, dla których najważniejsze jest zdrowie i jakość życia pacjentów. W bezpieczny sposób przeprowadzimy Państwa przez proces diagnozy, leczenia i rehabilitacji.
Poznaj naszych specjalistów
Filters
Lokalizacja
Dr Grzegorz Sobieraj
Dr Grzegorz Sobieraj to doświadczony lekarz specjalizujący się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu z 16-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i członkiem wielu prestiżowych towarzystw ortopedycznych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Jego praktyka obejmuje różnorodne procedury operacyjne, w tym protezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, rekonstrukcje stawowe oraz operacje korekcji wad postawy. Dr. Sobieraj jest znany z podejmowania najbardziej skomplikowanych i innowacyjnych zabiegów operacyjnych oraz terapii.

Od 2019 roku pełni funkcję Dyrektora ds. Medycznych Szpitala Bonifratrów im. św. Jana Bożego w Łodzi i jest Ordynatorem Wieloprofilowego Oddziału Zabiegowego Szpitala Prywatnego Ortho Sport Clinic. Jest również głównym badaczem projektu badawczego PEARL, mającego na celu wytworzenie chrząstki stawowej drogą wysokospecjalistycznej hodowli laboratoryjnej.

Dr. Sobieraj jest pionierem w wielu innowacyjnych technikach leczenia operacyjnego i rehabilitacji w ortopedii, dążąc do zapewnienia pacjentom najnowszych narzędzi i technik operacyjnych. Jego osiągnięcia, takie jak pierwsza operacja z zastosowaniem bioimplantu rzepki Biopoly czy wszczepienia implantu Biopoly na kość udową, zostały uznane za przełomowe.

Jako wybitny specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, dr. Grzegorz Sobieraj kontynuuje rozwijanie nowych metod leczenia, aby poprawić jakość życia swoich pacjentów.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Mateusz Jóźwik
Dr Mateusz Jóźwik to wybitny specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie ukończył swoją edukację w 2015 roku. Jego pasja do ortopedii doprowadziła go do zdobycia specjalizacji w tej dziedzinie, co potwierdził wynik ponad dobry w Państwowym Egzaminie Specjalistycznym.

Swoje doświadczenie zawodowe dr. Jóźwik zdobywał na różnych oddziałach, m.in. na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach oraz Oddziale Ortopedycznym szpitala im. Bonifratrów w Łodzi. Ponadto, kontynuował swoje kształcenie i praktykę poprzez kursy i staże w Polsce, Niemczech i Włoszech.

Dr Jóźwik ma na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym reprezentowanie Polski jako lekarz reprezentacji Polskiego Związku Piłki Nożnej PZPN WU16 w 2020 roku oraz współautorstwo pracy naukowej na temat analizy kontuzji u zawodowych siatkarzy.

Jego szerokie umiejętności obejmują różnorodne metody leczenia operacyjnego, w tym protezoplastykę stawu kolanowego i biodrowego, rekonstrukcję więzadeł, rekonstrukcję chrząstek oraz operacyjne leczenie niestabilności rzepki. Ponadto, specjalizuje się w artroskopii stawów kolanowego, skokowego i barkowego oraz różnych terapiach, takich jak terapia PRP i mezoterapia. Spośród metod leczenia nieoperacyjnego Doktor specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa oraz innych stawów u pacjentów którzy nie kwalifikują się lub nie zgadzają na zabieg operacyjny za pośrednictwem innowacyjnych małoinwazyjnych metod jak płynna endoproteza czy neurolezja okołostawowa.

Dr Mateusz Jóźwik to lekarz, który w pełni poświęca się dbaniu o zdrowie swoich pacjentów i stale rozwija swoje umiejętności, aby zapewnić im najlepszą opiekę medyczną.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Jakub Łupiński
Dr Jakub Łupiński to wyjątkowy specjalista ortopedii i traumatologii, który w swojej karierze zdobył bogate wykształcenie i doświadczenie. Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2015 roku oraz Szkołę Fizjoterapii w Łodzi w 2007 roku. Obecnie jest lekarzem rezydentem na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach.

Jego pasja do ortopedii i traumatologii przekłada się na systematyczny udział w szkoleniach i kursach naukowych, które pozwalają mu na stałe doskonalenie swoich umiejętności. Dr. Łupiński szczególnie interesuje się leczeniem urazów sportowych i współpracuje ściśle z lekarzami specjalizującymi się w tej dziedzinie. Nie tylko uczestniczy, ale także przeprowadza operacje związane z leczeniem urazów sportowych.

Jest również związany z kadrą narodową Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), co świadczy o jego zaangażowaniu w dziedzinie medycyny sportowej.

Dr. Jakub Łupiński to lekarz, który nie tylko stale podnosi swoje kwalifikacje, ale także zdobywa cenne doświadczenie zawodowe, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Jego oddanie i zaangażowanie są nieocenione w dziedzinie ortopedii i traumatologii.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Piotr Dudek
Starszy asystent w Klinice Ortopedii i Reumoortopedii Szpitala im. prof. A. Grucy w Otwocku, z którą związany jest od 2015 roku. Od 2018 roku asystent naukowo-dydaktyczny w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Obszary jego zainteresowań obejmują głównie endoprotezoplastykę stawów kolanowych i biodrowych, powikłania po endoprotezoplastykach, infekcje okołoprotezowe, zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie stawu kolanowego takie jak osteotomie okołokolanowe oraz zabiegi artroskopowe.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie również zabiegi podania leków: osocza bogatopłytkowego PRP i sterydowych blokad dostawowych.

Wykonuje operacje, między innymi: endoprotezoplastyki pierwotnej i rewizyjnej stawów kolanowych i biodrowych, artroskopii stawów kolanowych z rekonstrukcją więzadła krzyżowego przedniego, osteotomie korekcyjne kości piszczelowej i udowej.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Filip Dąbrowski
Wysoko wykwalifikowany specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ortopedycznych. Swoje kwalifikacje zawodowe ustawicznie podnosi poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach, zarówno w kraju jak i za granicą (USA, Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania).

W Ortho Sport Clinic przeprowadza zabiegi ortopedyczne, w tym punkcje, iniekcje leków dostawowe i w okolicę tkanek miękkich. W działalności chirurgicznej na bloku operacyjnym wykonuje zabiegi endoprotezoplastyczne stawu kolanowego i biodrowego.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Tomasz Grądzki
Lekarz specjalizujący się w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pracuje na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Szpitalu Zachodniego im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim. Jest praktykiem stawiającym na błyskawiczne i całościowe rozwiązywanie problemów uniemożliwiających normalne i sprawne funkcjonowanie.

Postępuje kompleksowo – osobiście pilnuje zachowania ciągłości leczenia, dba o to, aby wizyty lub zabiegi pacjentów odbywały się w możliwe najszybszym terminie, nawet jeśli trzeba je wykonać w ramach NFZ.

Prywatnie mąż i ojciec Michała oraz Igi, miłośnik prac ogrodowych oraz muzyki tanecznej.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Karol Grzebyk
Ukończył kierunek Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2014 r. Specjalizację odbywał w latach 2015 – 2021 r. w Szpitalu Chirurgii Urazowej św. Anny oraz w Szpitalu Praskim w Warszawie.

W Ortho Sport Clinic zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną stawów, mięśni, więzadeł, nerwów obwodowych.

Wykonuje i opisuję badania USG zlecane również przez innych lekarzy (ortopedów, reumatologów, neurologów).

Przeprowadza zabiegi podania leków pod kontrolą USG, przede wszystkim osocza bogatopłytkowego PRP, kwasu hialuronowego, blokad sterydowych do stawów i blokad zewnątrzoponowych kręgosłupa w dyskopatii w odcinku lędźwiowym. Wykonuje zabiegi kriolezji (wymrażania nerwów czuciowych) barków, stawów kolanowych, bioder.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Rafał Gall
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Obecnie kończy studia na kierunku Fizjoterapia na tej samej uczelni. Uzyskał dyplom Trenera Personalnego, ukończył szkolenia w zakresie masażu klasycznego, sportowego i leczniczego oraz instruktora fitness. Obecnie w trakcie szkolenia w dziedzinie Terapii Manualnej Rakowskiego. Jest instruktorem pływania, gimnastyki i lekkiej atletyki. Czynnie amatorsko uprawia triathlon.

W Ortho Sport Clinic zajmuje się masażem sportowym, leczniczym i klasycznym które wspomagają procesy rehabilitacji, poprzez zmniejszenie przyczyn i objawów niedomagań w obszarze układu ruchu. W oparciu o wcześniejsze doświadczenie i odbyte szkolenia, prowadzi również trening funkcjonalny, polegający na normalizacji napięcia mięśniowego (przez rozluźnianie i redukcję napięć związanych z przeciążeniem tkanek oraz wzmocnienie osłabionych grup mięśniowych) i budowaniu właściwych wzorców ruchu, szczególnie u osób uprawiających sport. Prowadzi trening medyczny, przywracający sprawność po operacjach i kontuzjach.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Michał Kłosiński
Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie oraz wiele specjalistycznych szkoleń podyplomowych, takich jak: Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich, Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty, Techniki energizacji mięśni, Techniki aktywnego rozluźniania. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Doświadczenie praktyczne zdobywał w wielu przychodniach oraz szpitalach w Warszawie.

W Ortho Sport Clinic kieruje się holistycznym podejściem do każdego pacjenta. Pracuje z dolegliwościami bólowymi, ortopedycznymi, neurologicznymi, psychosomatycznymi, a także z zaburzeniami narządów trzewnych. W praktyce gabinetowej stosuje techniki inwazyjne oraz nieinwazyjne dostosowane i dobrane indywidualnie do konkretnego pacjenta, w tym m.in. manipulacje krótkodźwigniowe HVLA.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Krystian Kozieł
Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji na wydziale fizjoterapii. Swoje doświadczenie zdobywał w licznych placówkach medycznych i szpitalach w Warszawie oraz uczestnicząc w licznych specjalistycznych szkoleniach dodatkowych, takich jak Suche igłowanie i neuromodulacja przezskórna, Techniki tkanek miękkich, Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA, Masaż tkanek głębokich, Kinesiotaping, czy Masaż leczniczy. Zajmuje się rehabilitacją pacjentów po urazach, chorobach oraz zabiegach chirurgicznych. Poprzez stosowanie różnego rodzaju ćwiczeń, masażu oraz terapii manualnych przywraca pacjentom pełną sprawność fizyczną.

W Ortho Sport Clinic rehabilituje pacjentów z dyskopatią, dysfunkcjami: kręgosłupa, stawów obwodowych (takimi jak: biodra, kolana, stopy, barku, łokcia, ręki), ponadto bólami idiopatycznymi i zaburzeniami napięcia mięśniowego. Prowadzi pacjentów po urazach (ACL, łąkotka) planując poszczególne etapy rehabilitacji. Współpracuję z lekarzami oraz innymi specjalistami, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę medyczną.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Agata Lubiejewska
Fizjoterapeutka z wykształcenia i z pasji. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Odkrywanie zagadek ciała i pracę z pacjentami traktuje jako wyzwanie i motywację do dalszego rozwoju i kształcenia. Studia oraz późniejsze kursy pozwoliły jej zrozumieć mechanikę ludzkiego ciała i problemy spowodowane urazami oraz napięciami związanymi z przeciążeniem tkanek. W swojej pracy stara się podchodzić holistycznie do problemów pacjenta, aby nie tylko zlikwidować ból, ale również jego pierwotną przyczynę.

W Ortho Sport Clinic pracuje głównie technikami mięśniowo-powięziowymi oraz stawowymi wspomaganymi igłoterapią oraz kinezjotapingiem. Jej pacjenci to głównie osoby z bólowymi zespołami przeciążeniowymi, dyskopatiami, a także po urazach ortopedycznych i operacjach. Specjalizuje się także w pracy z pacjentami z zaburzeniami układu skroniowo-żuchwowego (aparatu żucia), szumami usznymi oraz chronicznymi bólami głowy.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Agata Pataj
Magister fizjoterapii na Akademii Wychowania w Warszawie. Jej główną specjalizacją jest terapia wad postawy oraz terapia skolioz, a także dolegliwości kręgosłupa. W swojej pracy skupia się na przywróceniu równowagi mięśniowej, zbudowaniu symetrii i stabilności ciała. Wykorzystuję takie metody jak FITS, BSPTS łącząc je z metodami klasycznej fizjoterapii – PNF, terapią manualną, terapią tkanek miękkich oraz treningiem medycznym.

W Ortho Sport Clinic zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną dorosłych oraz dzieci od 6. roku życia. Jest także terapeutką terapii czaszkowo-krzyżowej w ujęciu biodynamicznym. Wykorzystuje tę technikę zarówno u dzieci jak u dorosłych. Terapia ta polega na regulacji przepływu płynu mózgowo – rdzeniowego oraz na pracy z dysfunkcjami chrząstkozrostu klinowo podstawnego. Przeplata ją z innymi technikami wprowadzając harmonię i integrację całego organizmu.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Magda Sobol - Jarkiewicz
Magister fizjoterapii. W zawodzie pracuje od 2011 roku. Zajmuje się terapią dzieci od 5. roku życia z problemami ortopedycznymi (skoliozy, wady postawy, wady kończyn dolnych, urazy itp.) oraz pacjentami dorosłymi z problemami bólowymi pochodzenia odkręgosłupowego i napięciowego.
Do pacjentów podchodzi w sposób holistyczny, stawiając na dokładna diagnostykę i indywidualne podejście. Pomaga to znaleźć przyczynę problemu i zaplanować odpowiednią terapię. Wierzy, że poznanie władnego ciała jest podstawą do dalszej pracy zarówno w przypadku pacjentów młodych jak i dorosłych.

W swojej pracy łączy terapię manualną, specyficzne metody leczenia skolioz z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami. Zajmuje się też doborem indywidualnych wkładek Igli. Swoje kwalifikacje podnosi poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Natalia Sobolewska
Magister fizjoterapii z ponad 10 letnim doświadczeniem oraz dyplomowany osteopata. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i Still Academy of Osteopathy w Warszawie. Rekomendowaną fizjoterapeutką metody FITS z województwa mazowieckiego.
Pracuje z dorosłymi i dziećmi od 4 roku życia.

Specjalizuje się w:
- diagnostyce i leczeniu: skolioz oraz wad postawy u dorosłych i dzieci od 4 roku życia (wady klatki piersiowej, bioder, kolan, stóp, plecy okrągłe, płaskie itp.) łącząc osteopatię z terapią manualną, ćwiczeniami korekcyjnymi, edukacją rodziców/opiekunów;
- fizjoterapii ortopedycznej (pourazowej i pooperacyjnej);
- terapii czaszkowo-krzyżowej (wspomaganie przy bólach głowy, zatok, migrenach, zaburzeniach w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych i twarzoczaszki itp.);
- terapii wisceralnej (wspomaganie w dysfunkcjach somatycznych tj. łagodzeniu dolegliwości bólowych brzucha, zgagi, refluksu, wzdęć, zaparć, bolesnych miesiączek, zaciśniętego żołądka, problemów z prawidłowym oddychaniem itp.);
- leczeniu bólów przewlekłych i niespecyficznych pochodzenia odkręgosłupowego oraz stawów obwodowych (tendinopatie, zmiany zwyrodnieniowe, stany zapalne itp.);
- treningu medycznym.

W swojej terapii kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Pracuje w koncepcji osteopatycznej, co pozwala dobrać optymalny, indywidualny plan leczenia. Swoje terapie opiera na dokładnym wywiadzie, badaniu oraz szczegółowej analizie funkcjonalnej ciała. Każdy pacjent otrzymuje zalecenia co do dalszego postępowania, stanowiące przedłużenie efektu terapeutycznego uzyskanego w gabinecie. Uśmiech pacjentów i ich zadowolenie z terapii daje jej wiele satysfakcji oraz motywacji do ciągłego rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji. W wolnych chwilach biega, pływa. Interesuje się także psychologią i dietetyką.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Jakub Wasilewski
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dyplomowany terapeuta międzynarodowej metody terapeutycznej Maitland pozwalającej na profesjonalną i bardzo dokładną diagnostykę połączoną z terapią pacjenta.

Od początku ścieżki zawodowej w 2017 zdobywał doświadczenie dzięki pracy 1 na 1 z pacjentem zarówno poprzez prace w prywatnych klinikach jak i przez pracę na oddziałach szpitalnych z pacjentami pozabiegowymi. Specjalizuje się w pacjentach ortopedycznych (pourazowych i pooperacyjnych) oraz pacjentach z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych czy aparatu mięśniowego. Do terapii podchodzi kompleksowo w/g filozofii 3 filarów zdrowia psychofizycznego (ruch, dieta, psychologia) uwzględniając, że ciało człowieka działa jako całość. Pracę terapeutyczną opiera na szczerości, indywidualności i dobrych relacjach z pacjentem
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Krzysztof Wiernicki
Absolwent Fizjoterapii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Doświadczenie w pracy z pacjentem zbiera od 2020 roku w warszawskich placówkach medycznych: prywatnych i państwowych. Specjalizuje się w terapii ortopedycznej przed i pooperacyjnej, a także zachowawczej.

W terapii stawia przede wszystkim na precyzyjną diagnostykę przyczyn problemów pacjentów, eliminowanie ich przez odpowiednio dobrane ćwiczenia lub techniki manualne oraz utrwalanie efektów treningiem funkcjonalnym dostosowanym do indywidualnych potrzeb i możliwości. Bardzo ważnym elementem terapii w jego wykonaniu jest edukacja pacjenta w zakresie dbania o własne zdrowie. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, a wszelkie wątpliwości, czy obawy stara się zawsze rozwiać wiedzą, którą na bieżąco uzupełnia śledząc najnowsze doniesienia naukowe dotyczące ludzkiego zdrowia oraz uczestnicząc w branżowych szkoleniach i sympozjach.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Jakub Olejnik
Mgr Jakub Olejnik to wybitny fizjoterapeuta i specjalista medycyny ortopedycznej, posiadający rozległe doświadczenie w dziedzinie zdrowia i terapii ruchu. Jego pasja do pracy z pacjentami i zapał do ciągłego doskonalenia sprawiają, że jest niezwykle cenionym profesjonalistą.

Jest absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie ukończył kierunek Fizjoterapia. Posiada również dyplom z Wydziału Nauk o Zdrowiu o specjalności Zdrowie Publiczne. Ta unikalna kombinacja wykształcenia pozwala mu spojrzeć na zdrowie i rehabilitację pacjentów z perspektywy zarówno terapeuty jak i specjalisty zdrowia publicznego.

Jako specjalista medycyny ortopedycznej według metody Cyriax`a OMI Global, zdobył unikalne umiejętności w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. To cenne doświadczenie pozwala mu skutecznie pomagać pacjentom w powrocie do pełnej sprawności.

Dodatkowo, Mgr Jakub Olejnik jest dyplomowanym hirudoterapeutą i autorem pracy naukowej pt. "Wpływ zabiegów z użyciem fali uderzeniowej i hirudoterapii na skuteczność leczenia entezopatii." Posiada również bogate doświadczenie zdobyte podczas wielu szkoleń. Jego umiejętności obejmują igłoterapię suchą, zarówno cienko jak i gruboigłową, pod kontrolą ultrasonografii, a także innowacyjne metody leczenia skolioz.

Obecnie studiuje osteopatię na czwartym roku w Still Academy of Osteopathy w Warszawie, co jest częścią jego kształcenia podyplomowego na Bydgoskiej Szkole Wyższej. W swojej pracy z pacjentami stosuje podejście holistyczne, łącząc szeroką diagnostykę z metodami "twardej" terapii manualnej, technikami wisceralnymi, cranio-sacralnymi i hirudoterapią. Jego podejście obejmuje całe ciało pacjenta, dbając o to, by wszystkie aspekty zdrowia były uwzględnione w procesie terapeutycznym.

Oprócz swojej pracy zawodowej, Jakub Olejnik to także mąż i tata oraz miłośnik muzyki metalowej.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Wojciech Zjawiony
Mgr Wojciech Zjawiony to wybitny fizjoterapeuta, którego pasją jest pomaganie pacjentom odzyskać zdrowie i sprawność. Jego profesjonalne podejście oraz zaangażowanie w ciągłe doskonalenie sprawiają, że jest cenionym specjalistą w dziedzinie fizjoterapii.

Wojciech Zjawiony zdobył tytuł magistra fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Przez wiele lat pracował z pacjentami, zdobywając cenne doświadczenie w terapii i rehabilitacji.

Od 2013 roku kontynuował swoją ścieżkę zawodową, stale podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając wiedzę, która pozwala mu pomagać pacjentom w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Od 2017 roku Wojciech jest asystentem i doktorantem w Zakładzie Alergologii i Rehabilitacji Oddechowej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. To umożliwia mu głębsze zrozumienie problemów związanych z układem oddechowym i alergiami, co stanowi dodatkową wartość w jego pracy.

Aktualnie jest również studentem na czwartym roku studiów w Still Academy of Osteopathy w Warszawie, co jest częścią jego kształcenia podyplomowego na Bydgoskiej Szkole Wyższej. Dzięki temu, jego umiejętności obejmują szeroki zakres terapii manualnej i osteopatii.

Wojciech Zjawiony specjalizuje się w leczeniu pacjentów z przewlekłym bólem, problemami układowymi oraz wspomaga rekonwalescencję osób po przebytych operacjach ortopedycznych, neurochirurgicznych, onkologicznych, a także zabiegach w obrębie klatki piersiowej i jamy brzusznej. Jego podejście do pacjentów jest holistyczne, łącząc doświadczenie dydaktyka i praktyka w diagnostyce różnicowej, co pozwala na skuteczne rozwiązywanie problemów pacjentów.

Wojciech Zjawiony poświęca czas po pracy przede wszystkim swojej rodzinie, co stanowi równie ważny aspekt jego życia, co praca zawodowa.

Jego zapał do doskonalenia i skupienie na potrzebach pacjentów sprawiają, że jest profesjonalistą,na którego można liczyć.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Adam Jarzyński
Mgr Adam Jarzyński to doświadczony fizjoterapeuta, który swój zawodowy rozwój zaczął od ukończenia studiów na Społecznej Akademii Nauk w Łodz. Jego fascynacja pracą z pacjentami i zamiłowanie do ciągłego doskonalenia czynią go cenionym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji.

Początki jego kariery zawodowej miały miejsce w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie zdobywał cenne doświadczenie i pracował z różnorodnymi przypadkami pacjentów.

Mgr Adam Jarzyński wyróżnia się swoim profesjonalizmem i dążeniem do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach na terenie całej Polski, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Jako fizjoterapeuta specjalizuje się głównie w stosowaniu koncepcji terapeutycznych takich jak Maitland i Mulligan, które uzupełnia nowoczesnymi metodami pracy mięśniowo-powięziowej. Ponadto, ukończył kursy z zakresu hirudoterapii, igłoterapii suchej oraz pinoterapii, zdobywając cenne umiejętności, które z pasją wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami.
Adam Jarzyński wierzy w znaczenie determinacji i zaangażowania w osiąganiu celów. Jego podejście do pracy jest pełne zapału i profesjonalizmu, co sprawia, że jest cenionym fizjoterapeutą.
Jego motto brzmi: "Życie jest wyzwaniem, więc i moja praca nie zna kompromisów. Nie ma miejsca na ustępstwa, gdy zdrowie pacjentów stoi na pierwszym miejscu."
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Blanka Sokół
Mgr Blanka Sokół to wykwalifikowana fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej pasja do fizjoterapii oraz ciągłe dążenie do doskonalenia sprawiają, że jest cenionym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji.

Mgr Blanka Sokół uznaje za priorytet ciągły rozwój zawodowy. Dlatego jest aktywną uczestniczką kursów podyplomowych z zakresu Medycyny Ortopedycznej oraz Terapii Manualnej wg IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine). Ponadto, brała udział w licznych szkoleniach i sympozjach o tematyce fizjoterapeutyczno-ortopedycznej, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Jako fizjoterapeutka specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz pooperacyjnej. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne techniki terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, uwalniania mięśniowo-powięziowych punktów spustowych, FDM, Kinesio Taping, Terapię Narzędziową IASTM oraz hirudoterapię.

Mgr Blanka Sokół oddaje się swojej pracy z pełnym zaangażowaniem, a dla niej prawdziwą satysfakcją jest świadomość, że jej wysiłki przyczyniają się do poprawy zdrowia, jakości życia i samopoczucia jej pacjentów. Jest głęboko przekonana, że każdy dzień to nowe wyzwanie, a każdy pacjent stanowi nową szansę na udzielanie wsparcia w procesie powrotu do zdrowia i zachowania dobrej kondycji.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Prof. Przemysław Kunert
Zastępca Kierownika Kliniki Neurochirurgii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla województwa mazowieckiego. Sekretarz Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów. Członek Zarządu Central European Neurosurgical Society oraz członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki.

Przeprowadza zabiegi operacyjne w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, ze szczególnym naciskiem na leczenie patologii wewnątrzczaszkowych: chorób nowotworowych i naczyniowych (tętniaki, naczyniaki). Zajmuje się też patologiami podstawy czaszki, w tym między innymi guzami kąta mostowo-móżdżkowego oraz operacjami guzów przysadki z dostępu przez zatokę klinową.

Przeprowadza operacje patologii kręgosłupa i rdzenia kręgowego, we wszystkich odcinkach kręgosłupa i z różnych dostępów. Obok technik małoinwazyjnych stosuje również techniki leczenia złożonych schorzeń kręgosłupa wymagających stabilizacji instrumentalnych (stabilizacja przednia w odcinku szyjnym i przeznasadowa w odcinku lędźwiowym, protezy trzonów kręgowych, protezy dysków).
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Dawid Wrona
Dr Dawid Wrona to wybitny specjalista neurochirurgii, który swoją karierę poświęcił kompleksowemu leczeniu schorzeń ośrodkowego układu nerwowego. Dr Dawid Wrona ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2015 roku, a następnie odbył wnikliwe szkolenie specjalizacyjne w renomowanych placówkach medycznych, takich jak Oddział Neurochirurgii i Nowotworów Ośrodkowego Układu Nerwowego im. Kopernika w Łodzi oraz Klinika Neurochirurgii 10 Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy.

Obszar specjalizacji dr Wrony obejmuje m.in.:
  • operacje kręgosłupa,
  • operacje schorzeń ośrodkowego układu nerwowego,
  • usuwanie guzów mózgu,
  • biopsje guzów mózgu,
  • operacje tętniaków wewnątrzczaszkowych,
  • operacje wad naczyniowych ośrodkowego układu nerwowego.
Ponadto dr Wrona zajmuje się:
  • leczeniem wodogłowia,
  • naprawą ubytków kości czaszki,
  • leczeniem urazów czaszkowo-mózgowych.
Aktualnie dr Dawid Wrona pełni funkcję zastępcy kierownika Oddziału Neurochirurgii w szpitalu wojewódzkim w Sieradzu, a także jest starszym asystentem w Oddziale Neurochirurgii szpitala im. Kopernika w Łodzi. Jego praca koncentruje się na leczeniu operacyjnym pacjentów, wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny i technologii.

Dr Wrona posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń i kursów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest autorem wielu samodzielnie przeprowadzonych operacji kręgosłupa, szczególnie specjalizując się w technikach małoinwazyjnych i przezskórnych, co przekłada się na minimalny dyskomfort po zabiegu oraz szybszy proces rekonwalescencji.

W pełni zaangażowany w dobro pacjentów, dr Dawid Wrona jest gotów pomóc Państwu w odzyskaniu zdrowia neurologicznego. Jego profesjonalizm, pasja i kompetencje stawiają go w pierwszym rzędzie specjalistów w dziedzinie neurochirurgii. Z dr. Dawidem Wroną, Państwa zdrowie jest w najlepszych rękach.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Anna Brandys
Ukończyła studia magisterskie z dietetyki i Akademię Leczenia Żywieniowego Polspen oraz posiada tytuł magistra farmacji. Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polspenu oraz sekcji prehabilitacji Polskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i kursach z zakresu żywienia, w tym m.in. kursach dotyczących żywienia w bariatrii, SIBO, roli dietetyka w zespołach terapeutycznych oraz żywienia w onkologii. Mgr Anna Brandys specjalizuje się w pomocy osobom z różnymi schorzeniami, takimi jak cukrzyca obydwu typów i insulinooporność, otyłość, niewydolność nerek, prehabilitacja przed zabiegami operacyjnymi, trudno gojące się rany, niedożywienie, opieka pooperacyjna po operacjach przewodu pokarmowego, choroby autoimmunologiczne, dna moczanowa i wysoki poziom kwasu moczowego, pacjenci przygotowujący się do leczenia onkologicznego lub będący w trakcie terapii. Konsultacje mgr Brandys opierają się na zasadach EBM (Evidence-Based Medicine) i obejmują dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta zalecenia dietetyczne oraz suplementację. Wizyty trwają od 45 do 60 minut i obejmują wywiad, analizę badań oraz historii choroby, ocenę stanu odżywienia oraz określenie zapotrzebowania kalorycznego. Zalecenia dietetyczne są omawiane na bieżąco lub przesyłane mailowo w ciągu 7 dni od konsultacji, a w razie potrzeby dostarczane są także przykładowe jednodniowe jadłospisy i ustalany plan działania.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Michał Roszak
Michał Roszak to absolwent AWF Poznań z tytułem magistra fizjoterapii, który może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem pracy z pacjentami. Jego specjalizacją jest praca zarówno ze sportowcami, jak i pacjentami ortopedycznymi.

Przez ostatnie 8 lat Michał aktywnie współpracuje z Kadrami Narodowymi, skupiając się przede wszystkim na Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Kobiet, z którą pracował przez 2 lata. Ponadto, ma doświadczenie w pracy z Polskim Związkiem Szermierczym oraz obecnie pełni funkcję fizjoterapeuty Kadry Olimpijskiej we florecie kobiet.

Michał jest zafascynowany pracą ze sportowcami, reprezentacją narodową oraz kwalifikacjami olimpijskimi florecistek. Jego pasja do fizjoterapii jest widoczna w zaangażowaniu w ciągłe doskonalenie się i uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Oto niektóre z nich:

Kręgosłup - Osteopatyczna diagnostyka i leczenie (4 moduły)
Osteopatia w sporcie
FDM- Fascial Distortion Model (3 moduły)
Sucha igłowanie
Terapia manualna w schorzeniach szyjnego oraz piersiowego odcinka kręgosłupa
Terapia manualna w schorzeniach lędźwiowego odcinka kręgosłupa oraz stawów krzyżowo-biodrowych
Terapia narzędziowa SMART TOOLS
Diagnostyka obrazowa
Kinesiotaping
Terapia manualna z zastosowaniem TR THERAPY
Prywatnie Michał jest mężem Justyny i tatą Michalinki. Jest również aktywnym zawodnikiem klubu piłkarskiego oraz pasjonatem sportu i dobrej kuchni.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Jakub Solecki
Jakub Solecki to mgr fizjoterapii, absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada również dyplom Studiów Podyplomowych z zakresu Kompleksowej Terapii Manualnej Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Jako fizjoterapeuta specjalizuje się przede wszystkim w obszarach fizjoterapii ortopedycznej oraz sportowej.

W swojej praktyce zawodowej Jakub wykorzystuje szeroką wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i kursach. Posiada kompetencje w dziedzinach takich jak pinoterapia, sucha igłoterapia, terapia wisceralna, masaż tkanek głębokich, mobilizacja i manipulacja stawów, terapia chińską bańką ogniową, fizjoterapia ortopedyczna w przypadkach stanów pourazowych i pooperacyjnych, a także wiele innych technik.

Poza pracą zawodową, Jakub jest pasjonatem aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i ciągłego rozwoju osobistego. Jego oddanie zarówno w obszarze zawodowym, jak i osobistym, przekłada się na kompleksową i profesjonalną opiekę nad pacjentami.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Arkadiusz Czapczyk
Mgr Arkadiusz Czapczyk jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie ukończył kierunek fizjoterapia ze specjalizacją w fizjoterapii sportowej. Jego obszarem ekspertyzy obejmuje pacjentów borykających się z bólami, po zabiegach ortopedycznych oraz sportowców.

W swojej pracy zawodowej wykorzystuje różnorodne techniki terapii manualnej, takie jak sucha igłoterapia, masaż tkanek głębokich oraz pinoterapia. Jako specjalista podejmuje się wyzwań związanych z dolegliwościami bólowymi i dysfunkcjami układu mięśniowo-szkieletowego.

W ciągu swojej kariery zawodowej Mgr Arkadiusz Czapczyk brał udział w wielu szkoleniach, w tym w obszarach takich jak terapia manualna, diagnostyka schorzeń kręgosłupa i stawów, hirudoterapia i wiele innych. Swoją pasję do sportu, ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej, przenosi na codzienne życie, uprawiając aktywność fizyczną, taką jak jazda na rowerze czy długie spacery.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Jan Borowski
Dr Jan Borowski to ceniony lekarz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jego pasja do medycyny oraz zapał do ciągłego doskonalenia sprawiają, że jest on niezwykle zaangażowany w zapewnienie najlepszej opieki medycznej pacjentom.

Obecnie dr Jan Borowski kontynuuje swoją specjalizację w renomowanym Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach, gdzie zdobywa kolejne doświadczenie i umiejętności w obszarze ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Jest również cenionym chirurgiem w Szpitalu im. Jana Bożego w Łodzi oraz w Szpitalu Prywatnym Ortho Sport Clinic w Rzgowie, gdzie przeprowadza operacje ortopedyczne z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Jego zaangażowanie w medycynę sportową jest wyjątkowe - w latach 2021 i 2022 dr Jan Borowski pełnił funkcję lekarza reprezentacji Polski w Piłkę Nożną Kobiet poniżej 17 roku życia. Dzięki temu zdobył unikalne doświadczenie w leczeniu urazów sportowych i rehabilitacji zawodników.

Ponadto, dr Jan Borowski aktywnie uczestniczy w procesie ciągłego doskonalenia zawodowego, biorąc udział w szkoleniach, takich jak Kurs iniekcji okołokręgosłupowych pod kontrolą USG. Uczestniczy również w międzynarodowych konferencjach, jak XXVIIth Brussels International Spine Symposium, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

Dr. Jan Borowski jest oddanym lekarzem, który kładzie ogromny nacisk na jakość opieki, bezpieczeństwo pacjentów i ich pełne zrozumienie procesu leczenia. Jego profesjonalizm i pasja sprawiają, że jest on wartościowym zasobem dla pacjentów, którym pomaga powrócić do zdrowia i sprawności.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Maciej Dąbrowski
Kardiolog z wieloletnim doświadczeniem. Adiunkt w Klinice Kardiologii i Angiologii Interwencyjnej Narodowego Instytutu Kardiologii w Warszawie – Aninie. Od 2003 roku prowadzi leczenie szpitalne i zabiegi kardiologii inwazyjnej. Specjalizuje się w leczeniu chorób wieńcowych, nadciśnienia tętniczego, bólów w klatce piersiowej, zastawkowych chorób serca, migotania przedsionków, duszności i kołatań serca oraz niewydolności serca i innych chorób sercowo-naczyniowych.

W Ortho Sport Clinic prowadzi diagnostykę i terapię kardiologiczną z dostępem do najlepszych ośrodków kardiologicznych w celu wykonania badań inwazyjnych lub leczenia zabiegowego.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Sebastian Gackowski
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 2002 roku. Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się, między innymi, endoprotezoplastyką stawów biodrowych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Karolina Kuchta
Magister psychologii i licencjonowany psychodietetyk. Swoją pracę opiera się na podejściu holistycznym, uwzględniając zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne pacjentów. Motywuje do trwałej zmiany nawyków żywieniowych i uczestniczy w konferencjach, szkoleniach oraz mediach jako ekspert ds. zdrowego stylu życia. Posiada doświadczenie kliniczne w szpitalu, prywatnym gabinecie i profilaktyce masowej. Jest zaangażowana w stałe poszerzanie wiedzy na temat żywienia i zdrowia. Jako autorka tekstów, gość programów telewizyjnych i podcastów, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako psychodietetyk, dąży do kompleksowej opieki nad pacjentami, pomagając im osiągnąć zdrowy tryb życia i cele dietetyczne. 

W Ortho Sport Clinic oferuje usługi, takie jak analiza wyników badań, identyfikacja niedoborów i suplementacja, analiza składu ciała oraz opracowanie planu żywieniowego. Przygotowuje także pacjentów do operacji: zaleceń żywieniowych przed i po zabiegu, w celu skrócenia okresu rekonwalescencji.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Jolanta Kulak
Wykwalifikowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem. Podchodzi do pacjenta holistycznie - w terapii ważne jest dla niej nie tylko ciało, ale też psychika, osobowość, codzienne nawyki, bo to wszystko składa się na występujące bóle i problemy. 

W Ortho Sport Clinic wykonuje masaże lecznicze, które wspomagają procesy rehabilitacji, poprzez zmniejszenie przyczyn i objawów niedomagań w obszarze układu ruchu. Oprócz oddziaływania czysto medycznego, ta forma terapii wpływaja na organizm również odprężająco i uspakajająco.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Anna Liptak
Certyfikowana trenerka oraz instruktorka fizjoterapii w sporcie, która specjalizuje się w treningu medycznym, funkcjonalnym, siłowym oraz modelowaniu sylwetki. Uwielbia dzielić się swoją pasją do zdrowego i aktywnego trybu życia. Każdego dnia daje innym motywacje i inspiracje do działań. Zaraża optymizmem, który niesie za sobą wielkie zmiany na lepsze życie.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Marcin Milecki
Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z wieloletnim doświadczeniem. Od 1981 r. jest nauczycielem akademickim Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego - prowadzi kursy podyplomowe dla lekarzy oraz kursy dla specjalistów ortopedów. Piastował również stanowisko ordynatora Oddziału Ortopedii Dorosłych Kliniki CMKP. Specjalizuje się w operacjach kręgosłupa lędźwiowego – dysków, stawów oraz endoprotezoplastyce stawów biodrowych. Wykonał ponad 1000 operacji endoprotezoplastyki bioder.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Rafał Pajnowski
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Sportowiec, piłkarz, szkoleniowiec i pierwszoligowy sędzia piłki nożnej. Od 2022 roku trener mentalny reprezentacji Polski w piłce nożnej kategorii U-15 i U-16. Twórca pierwszej w Polsce aplikacji z treningiem mentalnym dla piłkarzy.

W Ortho Sport Clinic pracuje z pacjentami przed i po operacji, aby pomóc im w procesie rehabilitacji psychicznej i fizycznej. Tworzy indywidualne plany rehabilitacji psychicznej i dostosowuje je w trakcie procesu powrotu do pełnej formy. Wspiera w trudnych momentach rehabilitacji, takich jak zmęczenie, frustracja, ból i długotrwały proces powrotu do formy. Podejmuje ścisłą współpracę z fizjoterapeutami i lekarzami, aby stworzyć holistyczne podejście do rehabilitacji.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Katarzyna Piaskowska - Kondrusik
Lekarz psychiatra. Od wielu lat specjalizuje się w leczeniu osób uzależnionych, współuzależnionych, DDA, (w systemie ambulatoryjnym i stacjonarnym), a także w lecznictwie psychiatrycznym osób w depresji, z zaburzeniami i snu i doświadczających stanów lekowych. Bierze udział w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach i warsztatach w ramach Ustawicznego Doskonalenia Zawodowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Grzegorz Pilszak
Licencjonowany akupunkturzysta, który wykształcenie i doświadczenie zdobył w londyńskiej Szkole Akupunktury Pięciu Elementów (SOFEA – School of Five Element Akupuncture) studiując pod okiem mistrzyni Nory Franglen. Studia ukończył w 2006 roku i został przyjęty do British Acupuncture Council (BAcC) zrzeszającym profesjonalistów. W krótkim czasie po skończeniu studiów brał udział w programie badawczym prowadzonym przez University of Exeter. Wynikiem tego dwuletniego programu było, poszerzenie dostępności akupunktury w Wielkiej Brytanii na Narodowy Fundusz Zdrowia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

W Ortho Sport Clinic prowadzi zabiegi akupunktury, które wspomagają procesy leczenia konwencjonalnego i rehabilitacji. W przypadku wielu zaburzeń fizycznych i psychosomatycznych pomagają zredukować różnego rodzaju bóle, m.in. mięśniowe, zapalenia stawów, uciążliwe bóle głowy i migreny. 
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Magda Pilszak
Psycholog, psychotraumatolog oraz psychoterapeuta. Pracuje w ramach terapii indywidualnej oraz terapii par i rodzin. Wspiera swoich pacjentów w zakresie: • zaburzeń emocjonalnych, • zaburzeń lękowych, • depresji, • zaburzeń lękowych, • zaburzeń osobowości.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Maciej Płończak
Od 2014 roku ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Siedlcach. Od 2018 współpracuje z Oddziałem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie oraz koordynuje proces rehabilitacji osób po urazach narządu ruchu.

Prowadzi leczenie chirurgiczne i zachowawcze patologii stawu kolanowego, w tym rekonstrukcje więzadłowe, leczenie uszkodzeń łąkotek, regeneracja chrząstki stawowej oraz leczenie chirurgiczne i zachowawcze patologii stawu biodrowego w tym konflikt udowo-panewkowy, uszkodzenie obrąbka panewki, uszkodzenia chrząstki i ciała wolne z zastosowaniem technik artroskopowych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Piotr Syrówka
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii. W przeszłości był członkiem Komisji Lekarskiej PZPN i pełnił funkcję lekarza w pierwszej reprezentacji Polski w piłce nożnej.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie. Jest specjalistą w leczeniu operacyjnym złamań kończyn, ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń stawów: łokciowego, kolanowego, skokowego.

Wykonuje endoprotezy stawu kolanowego (ponad 900 wykonanych endoprotez) i stawu biodrowego (ponad 1000 wykonanych endoprotez), artroskopie stawu kolanowego i skokowego (rekonstrukcje więzadłowe i pourazowe).
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Tomasz Szałkucki
Absolwent II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od 2007 roku związany jest z Akademią Sportu i Zdrowia. Pracował jako fizjoterapeuta kadry Polski seniorów w piłce ręcznej. Współpracuje z wieloma klubami sportowymi (piłka ręczna, piłka nożna, tenis, judo).

Ukończył wiele specjalistycznych kursów takich jak Międzynarodowy kurs terapii manualnej według koncepcji Kaltenborna Evjentha, czy kurs Krótkodźwigniowe Techniki Manipulacyjne stawów kręgosłupa.

W Ortho Sport Clinic prowadzi terapię manualną oraz medyczny trening funkcjonalny dla pacjentów pooperacyjnych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Piotr Szczudlik
Neurolog z wieloletnim doświadczeniem. Wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje neurologiczne.


Czytaj więcej
Umów wizytę

Umów wizytę

... i ocal swój ruch!
chevron-down