Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Mgr Wojciech Zjawiony

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Mgr Wojciech Zjawiony

Mgr Wojciech Zjawiony - Fizjoterapeuta

Mgr Wojciech Zjawiony to wybitny fizjoterapeuta, którego pasją jest pomaganie pacjentom odzyskać zdrowie i sprawność. Jego profesjonalne podejście oraz zaangażowanie w ciągłe doskonalenie sprawiają, że jest cenionym specjalistą w dziedzinie fizjoterapii.

Wojciech Zjawiony zdobył tytuł magistra fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Przez wiele lat pracował z pacjentami, zdobywając cenne doświadczenie w terapii i rehabilitacji.

Od 2013 roku kontynuował swoją ścieżkę zawodową, stale podnosząc swoje kwalifikacje i zdobywając wiedzę, która pozwala mu pomagać pacjentom w jeszcze bardziej efektywny sposób.

Od 2017 roku Wojciech jest asystentem i doktorantem w Zakładzie Alergologii i Rehabilitacji Oddechowej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. To umożliwia mu głębsze zrozumienie problemów związanych z układem oddechowym i alergiami, co stanowi dodatkową wartość w jego pracy.

Aktualnie jest również studentem na czwartym roku studiów w Still Academy of Osteopathy w Warszawie, co jest częścią jego kształcenia podyplomowego na Bydgoskiej Szkole Wyższej. Dzięki temu, jego umiejętności obejmują szeroki zakres terapii manualnej i osteopatii.

Wojciech Zjawiony specjalizuje się w leczeniu pacjentów z przewlekłym bólem, problemami układowymi oraz wspomaga rekonwalescencję osób po przebytych operacjach ortopedycznych, neurochirurgicznych, onkologicznych, a także zabiegach w obrębie klatki piersiowej i jamy brzusznej. Jego podejście do pacjentów jest holistyczne, łącząc doświadczenie dydaktyka i praktyka w diagnostyce różnicowej, co pozwala na skuteczne rozwiązywanie problemów pacjentów.

Wojciech Zjawiony poświęca czas po pracy przede wszystkim swojej rodzinie, co stanowi równie ważny aspekt jego życia, co praca zawodowa.

Jego zapał do doskonalenia i skupienie na potrzebach pacjentów sprawiają, że jest profesjonalistą,na którego można liczyć.

Mgr Wojciech Zjawiony - gdzie przyjmuje?

Mgr Wojciech Zjawiony przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Łodzi.

Mgr Wojciech Zjawiony - kontakt

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

chevron-down