Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

ORTHO MOVE medyczny fitness

ORTHO MOVE to efektywny medyczny trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

Medyczny fitness cieszy się coraz większą popularnością, a to z uwagi na ogromny potencjał w walce z wieloma schorzeniami. Regularne zajęcia, zmniejszają ryzyko zachorowań na raka jelita grubego, chorób serca, rozwoju cukrzycy typu 2, czy redukują dolegliwości bólowe.

Stanowimy zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów, dla których najważniejsze jest zdrowie i jakość życia pacjentów. W bezpieczny sposób przeprowadzimy Państwa przez proces diagnozy, leczenia i rehabilitacji.

ORTHO MOVE medyczny fitness
Nasz program treningowy obejmuje kompleksowy zestaw ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe. Trening prowadzony jest z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz obciążeń zewnętrznych (gumy, hantle), nastawiony jest na poprawę zdrowia, rozwój fizyczny oraz poprawę sprawności.
Dla kogo?
○ Dla osób wymagających rehabilitacji
○ Dla sportowców, zarówno zawodowców, jak i amatorów
○ Dla wszystkich, którzy chcą skutecznie poprawić komfort swojego życia, aktywnoś fizyczną, spalić kalorie i zwiększyć wytrzymałość, a także ujędrnić i wzmocnić poszczególne grupy mięśniowe.
Zajęcia prowadzone są przez p. Annę Liptak - certyfikowaną trenerkę oraz instruktorkę fizjoterapii w sporcie, która specjalizuje się w treningu medycznym, funkcjonalnym, siłowym oraz modelowaniu sylwetki.

Zapraszamy Cię na zajęcia, dzięki którym, w miłej atmosferze, osiągniesz swój wymarzony cel i poczujesz się wyjątkowo we własnym ciele.

ZAJĘCIA W GRUPACH 5 – 10 OSOBOWYCH W KAŻDĄ ŚRODĘ i PIĄTEK O 19:00

Umów wizytę

... i ocal swój ruch!
chevron-down