Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

SZPITAL ORTHO SPORT CLINIC

Szpital prywatny Ortho Sport Clinic został stworzony w zgodzie z filozofią nowoczesnej,
przyjaznej i komfortowej medycyny. Stosujemy najnowocześniejsze technologie w zakresie
diagnostyki i innowacyjne zabiegi i operacje ortopedyczne.  Jeśli oczekujesz leczenia na
najwyższym poziomie, w miejscu spokojnym i cichym, w przyjaznej atmosferze i bezpiecznych
warunkach to nasz szpital jest miejscem dla Ciebie.

Każdy Pacjent naszego Szpitala jest indywidualnym gościem - którego przyjęcie odbywa się w
ściśle określonym czasie, w procesie “Door to room”, który wynosi maksymalnie 10 minut i
minimalizuje ilość zbędnych formalności.
Oferujemy komfortowe warunki w trakcie leczenia i rehabilitacji. Hospitalizacja w pokojach jedno- i dwuosobowych o klasie hotelowej, co gwarantuje komfortowe warunki pobytowe:
- TV, Wi-Fi,
- zestawy kawowe i herbaciane,
- butelkowane wody gazowane, niegazowane
- indywidualne zestawy kosmetyczne, złożone z następujących elementów: szczotka do zębów, pasta, płyn do kąpieli, szampon, szlafrok, klapki.

Posiłki dostarcza rodzinna firma dbająca o najwyższą jakość posiłków i oraz świeżość półproduktów, z których są przygotowywane. Za właściwą dietę i bilans kaloryczny i energetyczny odpowiedzialny jest zaś wykwalifikowany dietetyk.

Stosujemy najnowocześniejsze metody i techniki leczenia ortopedycznego, dzięki którym już wielu pacjentom przywróciliśmy możliwość chodzenia, biegania czy uprawiania ulubionego sportu.

Zabiegi

faq - czyli najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami.

Możesz skontaktować się z nami również drogą mailową: lodz@orthosportclinic.pl
lub pod nr telefonu: +48 42 236 33 63
W zależności od rodzaju wykonywanego zabiegu okres pobytu w Szpitalu Prywatnym Ortho Sport Clinic trwa od 1-3 dni. Przed przyjęciem do Szpitala pacjent zostanie poinformowany przez Koordynatora Pacjenta Ortho Sport Clinic o czasie trwania hospitalizacji .
Tak. Szpital Prywatny Ortho Sport Clinic zapewnia Państwu wyżywienie przez cały okres pobytu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kulinarnym pacjentów, przed hospitalizacją istnieje możliwość wyboru menu pobytowego.
Do szpitala należy zabrać ze sobą dowód osobisty, uzupełnione przesłane dokumenty jak z aktualnymi wynikami badań zleconymi przez lekarza, wyniki badań obrazowych na płycie CD lub kliszy wraz z opisem, kule łokciowe, skarpetki antypoślizgowe, wygodne buty do rehabilitacji.
Tak, terminy ustalane są indywidualnie przez koordynatora pacjenta.
W Szpitalu Ortho sport clinic zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych anestezjologów stosujących szeroki wachlarz znieczuleń . Znieczulenie podpajęczynówkowego "w kręgosłup" nie musi być konieczne ale część z pacjentów ze względów zdrowotnych lub innych może takiego znieczulenia wymagać.
Tak, należy nadmienić ten fakt podczas korespondencji z sekretariatem Ortho sport clinic.
Szpital Prywatny Ortho Sport Clinic zapewnia Państwu wyżywienie jak i środki czystości podczas pobytu w Szpitalu.
Z ramienia Ortho Sport Clinic będzie kontaktował się Koordynator Pacjenta, który potwierdzi rodzaj i datę zabiegu . Następnie na Pani/Pana adres poczty elektronicznej zostaną wysłane szczegółowe dane dotyczące daty i godziny przyjęcia i niezbędne dokumenty, które proszę podpisać i zabrać ze sobą.
Proszę umówić się z jednym z naszych lekarzy na konsultacje w dogodnym dla Państwa terminie w celu badania i kwalifikacji do zabiegu.
Tak, natomiast należy się upewnić w szczególnych warunkach ubezpieczenia Państwa firmy ubezpieczeniowej zawierają się okoliczności urazu jakich państwo doznali. Dla Pacjentów posiadających odpowiednie pakiety ubezpieczeniowe PZU możliwe jest pokrycie kosztów leczenia w drodze bezgotówkowego rozliczenia Szpital - PZU
Pokrywamy szerokie spektrum zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii, neurochirurgii. Szczegóły omówią Państwo z naszymi lekarzami.

Umów wizytę

... i ocal swój ruch!
chevron-down