Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Mgr Jakub Wasilewski

Umów wizytę online

Umów wizytę online

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Warszawa ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

Mgr Jakub Wasilewski

Mgr Jakub Wasilewski - Fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dyplomowany terapeuta międzynarodowej metody terapeutycznej Maitland pozwalającej na profesjonalną i bardzo dokładną diagnostykę połączoną z terapią pacjenta.

Od początku ścieżki zawodowej w 2017 zdobywał doświadczenie dzięki pracy 1 na 1 z pacjentem zarówno poprzez prace w prywatnych klinikach jak i przez pracę na oddziałach szpitalnych z pacjentami pozabiegowymi. Specjalizuje się w pacjentach ortopedycznych (pourazowych i pooperacyjnych) oraz pacjentach z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych czy aparatu mięśniowego. Do terapii podchodzi kompleksowo w/g filozofii 3 filarów zdrowia psychofizycznego (ruch, dieta, psychologia) uwzględniając, że ciało człowieka działa jako całość. Pracę terapeutyczną opiera na szczerości, indywidualności i dobrych relacjach z pacjentem

Wykorzystuje szeroki wachlarz technik pomocniczych od technik terapii neurologicznej PNF, przez masaż tkanek głębokich po suche igłowanie oraz techniki osteopatyczne, co pozwala na holistyczną pracę z pacjentem i podejście terapeutyczne na wielu płaszczyznach. Podnosi kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, webinarach, warsztatach oraz przez czytanie najnowszych doniesień naukowych zgodnych z Evidence Based Medicine.

Pasjonat wielu aktywności sportowych takich jak kolarstwo, żeglowanie, taniec towarzyski, trening siłowy, czy wspinaczka ściankowa. W wolnym czasie czytelnik fantastyki, jak i książek z zakresu psychologii oraz samorozwoju. Miłośnik muzyki rockowej i koncertów na żywo.

Mgr Jakub Wasilewski - gdzie przyjmuje?

Mgr Jakub Wasilewski przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Warszawie.

Mgr Jakub Wasilewski - kontakt

Przychodnia Warszawa, ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

Telefon: 

22 692 72 50

 lub 

503 103 689
chevron-down