Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Wkładki ortopedyczne

Wiele osób odczuwa dolegliwości bólowe w obrębie kończyn dolnych, których przyczyny mogą być bardzo zróżnicowane. Niezależnie od tego, czy problemy towarzyszą czynnościom codziennym czy uprawianiu dyscyplin sportowych, wkładki ortopedyczne są bardzo skutecznym uzupełnieniem procesu leczenia: wpływają na znaczne zmniejszenie dolegliwości bólowych, korygują ustawienie stóp i doskonale wspierają rehabilitację zachowawczą, jak i pooperacyjną.

Stanowimy zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów, dla których najważniejsze jest zdrowie i jakość życia pacjentów. W bezpieczny sposób przeprowadzimy Państwa przez proces diagnozy, leczenia i rehabilitacji.

Wkładki ortopedyczne
W Ortho Sport Clinic przeprowadzamy kompletne badanie stóp oraz wad postawy, a następnie na miejscu projektujemy i wykonujemy indywidualnie dopasowane anatomicznietermoplastyczne wkładki. Wszystkie wkładki do butów są wykonane z przyjaznych materiałów, dzięki czemu są wygodne, nawet dla wrażliwych stóp. Doskonała jakość i cechy materiałów, z których korzystamy, w połączeniu z posiadaną wiedzą o zasadach korekcji przynoszą doskonałe rezultaty lecznicze.

Umów wizytę

... i ocal swój ruch!
chevron-down