Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

ZESPÓŁ ORTHO SPORT CLINIC

Nasza klinika to zespół wykwalifikowanych ortopedów, chirurgów i fizjoterapeutów. Specjaliści ci oferują kompleksową opiekę medyczną, w tym diagnozowanie i leczenie schorzeń układu ruchu oraz przeprowadzanie precyzyjnych operacji. Fizjoterapeuci pomagają w procesie rehabilitacji, tworząc spersonalizowane plany terapeutyczne. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakości opieki, łącząc kompetencje różnych specjalistów w celu osiągnięcia najlepszych wyników zdrowotnych.
Stanowimy zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów, dla których najważniejsze jest zdrowie i jakość życia pacjentów. W bezpieczny sposób przeprowadzimy Państwa przez proces diagnozy, leczenia i rehabilitacji.
Poznaj naszych specjalistów
Filters
Lokalizacja
Dr Grzegorz Sobieraj
Dr Grzegorz Sobieraj to doświadczony lekarz specjalizujący się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu z 16-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i członkiem wielu prestiżowych towarzystw ortopedycznych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Jego praktyka obejmuje różnorodne procedury operacyjne, w tym protezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, rekonstrukcje stawowe oraz operacje korekcji wad postawy. Dr. Sobieraj jest znany z podejmowania najbardziej skomplikowanych i innowacyjnych zabiegów operacyjnych oraz terapii.

Od 2019 roku pełni funkcję Dyrektora ds. Medycznych Szpitala Bonifratrów im. św. Jana Bożego w Łodzi i jest Ordynatorem Wieloprofilowego Oddziału Zabiegowego Szpitala Prywatnego Ortho Sport Clinic. Jest również głównym badaczem projektu badawczego PEARL, mającego na celu wytworzenie chrząstki stawowej drogą wysokospecjalistycznej hodowli laboratoryjnej.

Dr. Sobieraj jest pionierem w wielu innowacyjnych technikach leczenia operacyjnego i rehabilitacji w ortopedii, dążąc do zapewnienia pacjentom najnowszych narzędzi i technik operacyjnych. Jego osiągnięcia, takie jak pierwsza operacja z zastosowaniem bioimplantu rzepki Biopoly czy wszczepienia implantu Biopoly na kość udową, zostały uznane za przełomowe.

Jako wybitny specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, dr. Grzegorz Sobieraj kontynuuje rozwijanie nowych metod leczenia, aby poprawić jakość życia swoich pacjentów.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Michał Bartoszewicz
Specjalista ortopedii i traumatologii. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie w 2009 roku. W latach 2010-2016 odbył specjalizację w oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej Szpitala w Sochaczewie. Od 2011 roku prowadzi opiekę medyczną nad sportowcami różnych dyscyplin. Posiada unikatowe doświadczenie w technikach mało inwazyjnego leczenia narządów ruchu oraz w chirurgii sportowej oraz artroskopowej kolana.

W Ortho Sport Clinic wykonuje diagnostykę ultrasonograficzną narządu ruchu stawów, mięśni, więzadeł jak również zabiegi podania leków pod kontrolą USG, przede wszystkim: osocza bogatopłytkowego PRP, kwasu hialuronowego, blokad sterydowych do kolan i blokad zewnątrzoponowych kręgosłupa przy dyskopatii w odcinku lędźwiowym pod kontrolą USG. Przeprowadza również zabiegi kriolezji (wymrażania nerwów) barków, kolan i bioder.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Piotr Dudek
Starszy asystent w Klinice Ortopedii i Reumoortopedii Szpitala im. prof. A. Grucy w Otwocku, z którą związany jest od 2015 roku. Od 2018 roku asystent naukowo-dydaktyczny w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Obszary jego zainteresowań obejmują głównie endoprotezoplastykę stawów kolanowych i biodrowych, powikłania po endoprotezoplastykach, infekcje okołoprotezowe, zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie stawu kolanowego takie jak osteotomie okołokolanowe oraz zabiegi artroskopowe.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie również zabiegi podania leków: osocza bogatopłytkowego PRP i sterydowych blokad dostawowych.

Wykonuje operacje, między innymi: endoprotezoplastyki pierwotnej i rewizyjnej stawów kolanowych i biodrowych, artroskopii stawów kolanowych z rekonstrukcją więzadła krzyżowego przedniego, osteotomie korekcyjne kości piszczelowej i udowej.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Katarzyna Bogusz - Gogol
Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Lekarz specjalista chirurgii i ortopedii dziecięcej. W przeszłości Kierownik Oddziału Chirurgii i Ortopedii Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. Obecnie Zastępca kierownika Oddziału Neurochirurgii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym złamań kości długich u dzieci w pełnym zakresie (tj. nastawienie nieoperacyjne lub operacyjne z użyciem stabilizatorów wewnętrznych i zewnętrznych). Przeprowadza zabiegi w pełnym zakresie chirurgii stawu kolanowego z rekonstrukcją uszkodzonych więzadeł kolana; artroskopii stawu kolanowego, rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego oraz usunięcia wyrośli chrzęstno-kostnych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Filip Dąbrowski
Wysoko wykwalifikowany specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ortopedycznych. Swoje kwalifikacje zawodowe ustawicznie podnosi poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach, zarówno w kraju jak i za granicą (USA, Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania).

W Ortho Sport Clinic przeprowadza zabiegi ortopedyczne, w tym punkcje, iniekcje leków dostawowe i w okolicę tkanek miękkich. W działalności chirurgicznej na bloku operacyjnym wykonuje zabiegi endoprotezoplastyczne stawu kolanowego i biodrowego.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr n. med. Arkadiusz Granek
Dr. Arkadiusz Granek to ceniony specjalista ortopedii traumatologii, który może poszczycić się bogatym doświadczeniem zarówno w pracy klinicznej, jak i badawczej. Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z 2001 roku, a jego zainteresowania naukowe doprowadziły go do uzyskania tytułu doktora nauk medycznych z wyróżnieniem w dziedzinie neurofizjologii pod kierownictwem prof. zw. Joanny Lewin-Kowalik.

Obecnie dr. Granek pełni funkcję kierownika oddziału urazowo-ortopedycznego szpitala MSWiA św. Jana Pawła II w Kielcach. Jego zaangażowanie w pracę naukową objawia się także jako twórca i kierownik laboratorium biomechaniki Artmedik w Kielcach, gdzie aktywnie prowadzi badania z zakresu fizjologii narządu ruchu i układu nerwowego.

Jako lekarz, Dr. Arkadiusz Granek posiada szerokie doświadczenie, zdobywane jako organizator i pierwszy ordynator oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej Szpitala św. Aleksandra w Kielcach oraz podczas licznych szkoleń w Niemczech. W trakcie tych szkoleń skupiał się na leczeniu przewlekłego bólu oraz schorzeń kręgosłupa.

Jego specjalizacja obejmuje zabiegi endoskopowego leczenia kręgosłupa oraz leczenia bólu przy użyciu radiofrekwencji, w tym technik takich jak termolezja, kriolezja i inne metody denerwacji.

Dr. Arkadiusz Granek to lekarz, który nie tylko jest aktywnie zaangażowany w pracę kliniczną, ale także prowadzi badania naukowe, aby wspomóc pacjentów w powrocie do zdrowia. Jego wkład w dziedzinie ortopedii i traumatologii jest niezwykle wartościowy.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Sebastian Gackowski
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 2002 roku. Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się, między innymi, endoprotezoplastyką stawów biodrowych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Marcin Milecki
Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z wieloletnim doświadczeniem. Od 1981 r. jest nauczycielem akademickim Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego - prowadzi kursy podyplomowe dla lekarzy oraz kursy dla specjalistów ortopedów. Piastował również stanowisko ordynatora Oddziału Ortopedii Dorosłych Kliniki CMKP. Specjalizuje się w operacjach kręgosłupa lędźwiowego – dysków, stawów oraz endoprotezoplastyce stawów biodrowych. Wykonał ponad 1000 operacji endoprotezoplastyki bioder.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Maciej Płończak
Od 2014 roku ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Siedlcach. Od 2018 współpracuje z Oddziałem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie oraz koordynuje proces rehabilitacji osób po urazach narządu ruchu.

Prowadzi leczenie chirurgiczne i zachowawcze patologii stawu kolanowego, w tym rekonstrukcje więzadłowe, leczenie uszkodzeń łąkotek, regeneracja chrząstki stawowej oraz leczenie chirurgiczne i zachowawcze patologii stawu biodrowego w tym konflikt udowo-panewkowy, uszkodzenie obrąbka panewki, uszkodzenia chrząstki i ciała wolne z zastosowaniem technik artroskopowych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Piotr Syrówka
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii. W przeszłości był członkiem Komisji Lekarskiej PZPN i pełnił funkcję lekarza w pierwszej reprezentacji Polski w piłce nożnej.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie. Jest specjalistą w leczeniu operacyjnym złamań kończyn, ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń stawów: łokciowego, kolanowego, skokowego.

Wykonuje endoprotezy stawu kolanowego (ponad 900 wykonanych endoprotez) i stawu biodrowego (ponad 1000 wykonanych endoprotez), artroskopie stawu kolanowego i skokowego (rekonstrukcje więzadłowe i pourazowe).
Czytaj więcej
Umów wizytę

Umów wizytę

... i ocal swój ruch!
chevron-down