Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Dr Jan Borowski

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Dr Jan Borowski

Dr Jan Borowski - Ortopeda

Dr Jan Borowski to ceniony lekarz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jego pasja do medycyny oraz zapał do ciągłego doskonalenia sprawiają, że jest on niezwykle zaangażowany w zapewnienie najlepszej opieki medycznej pacjentom.

Obecnie dr Jan Borowski kontynuuje swoją specjalizację w renomowanym Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach, gdzie zdobywa kolejne doświadczenie i umiejętności w obszarze ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Jest również cenionym chirurgiem w Szpitalu im. Jana Bożego w Łodzi oraz w Szpitalu Prywatnym Ortho Sport Clinic w Rzgowie, gdzie przeprowadza operacje ortopedyczne z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Jego zaangażowanie w medycynę sportową jest wyjątkowe - w latach 2021 i 2022 dr Jan Borowski pełnił funkcję lekarza reprezentacji Polski w Piłkę Nożną Kobiet poniżej 17 roku życia. Dzięki temu zdobył unikalne doświadczenie w leczeniu urazów sportowych i rehabilitacji zawodników.

Ponadto, dr Jan Borowski aktywnie uczestniczy w procesie ciągłego doskonalenia zawodowego, biorąc udział w szkoleniach, takich jak Kurs iniekcji okołokręgosłupowych pod kontrolą USG. Uczestniczy również w międzynarodowych konferencjach, jak XXVIIth Brussels International Spine Symposium, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

Dr. Jan Borowski jest oddanym lekarzem, który kładzie ogromny nacisk na jakość opieki, bezpieczeństwo pacjentów i ich pełne zrozumienie procesu leczenia. Jego profesjonalizm i pasja sprawiają, że jest on wartościowym zasobem dla pacjentów, którym pomaga powrócić do zdrowia i sprawności.

Dr Jan Borowski - gdzie przyjmuje?

Dr Jan Borowski przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Łodzi.

Dr Jan Borowski - kontakt

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

chevron-down