Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

ZESPÓŁ ORTHO SPORT CLINIC

Nasza klinika to zespół wykwalifikowanych ortopedów, chirurgów i fizjoterapeutów. Specjaliści ci oferują kompleksową opiekę medyczną, w tym diagnozowanie i leczenie schorzeń układu ruchu oraz przeprowadzanie precyzyjnych operacji. Fizjoterapeuci pomagają w procesie rehabilitacji, tworząc spersonalizowane plany terapeutyczne. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakości opieki, łącząc kompetencje różnych specjalistów w celu osiągnięcia najlepszych wyników zdrowotnych.
Stanowimy zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów, dla których najważniejsze jest zdrowie i jakość życia pacjentów. W bezpieczny sposób przeprowadzimy Państwa przez proces diagnozy, leczenia i rehabilitacji.
Poznaj naszych specjalistów
Filters
Lokalizacja
Dr Grzegorz Sobieraj
Dr Grzegorz Sobieraj to doświadczony lekarz specjalizujący się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu z 16-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i członkiem wielu prestiżowych towarzystw ortopedycznych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Jego praktyka obejmuje różnorodne procedury operacyjne, w tym protezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, rekonstrukcje stawowe oraz operacje korekcji wad postawy. Dr. Sobieraj jest znany z podejmowania najbardziej skomplikowanych i innowacyjnych zabiegów operacyjnych oraz terapii.

Od 2019 roku pełni funkcję Dyrektora ds. Medycznych Szpitala Bonifratrów im. św. Jana Bożego w Łodzi i jest Ordynatorem Wieloprofilowego Oddziału Zabiegowego Szpitala Prywatnego Ortho Sport Clinic. Jest również głównym badaczem projektu badawczego PEARL, mającego na celu wytworzenie chrząstki stawowej drogą wysokospecjalistycznej hodowli laboratoryjnej.

Dr. Sobieraj jest pionierem w wielu innowacyjnych technikach leczenia operacyjnego i rehabilitacji w ortopedii, dążąc do zapewnienia pacjentom najnowszych narzędzi i technik operacyjnych. Jego osiągnięcia, takie jak pierwsza operacja z zastosowaniem bioimplantu rzepki Biopoly czy wszczepienia implantu Biopoly na kość udową, zostały uznane za przełomowe.

Jako wybitny specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, dr. Grzegorz Sobieraj kontynuuje rozwijanie nowych metod leczenia, aby poprawić jakość życia swoich pacjentów.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Mateusz Jóźwik
Dr Mateusz Jóźwik to wybitny specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie ukończył swoją edukację w 2015 roku. Jego pasja do ortopedii doprowadziła go do zdobycia specjalizacji w tej dziedzinie, co potwierdził wynik ponad dobry w Państwowym Egzaminie Specjalistycznym.

Swoje doświadczenie zawodowe dr. Jóźwik zdobywał na różnych oddziałach, m.in. na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach oraz Oddziale Ortopedycznym szpitala im. Bonifratrów w Łodzi. Ponadto, kontynuował swoje kształcenie i praktykę poprzez kursy i staże w Polsce, Niemczech i Włoszech.

Dr Jóźwik ma na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym reprezentowanie Polski jako lekarz reprezentacji Polskiego Związku Piłki Nożnej PZPN WU16 w 2020 roku oraz współautorstwo pracy naukowej na temat analizy kontuzji u zawodowych siatkarzy.

Jego szerokie umiejętności obejmują różnorodne metody leczenia operacyjnego, w tym protezoplastykę stawu kolanowego i biodrowego, rekonstrukcję więzadeł, rekonstrukcję chrząstek oraz operacyjne leczenie niestabilności rzepki. Ponadto, specjalizuje się w artroskopii stawów kolanowego, skokowego i barkowego oraz różnych terapiach, takich jak terapia PRP i mezoterapia. Spośród metod leczenia nieoperacyjnego Doktor specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa oraz innych stawów u pacjentów którzy nie kwalifikują się lub nie zgadzają na zabieg operacyjny za pośrednictwem innowacyjnych małoinwazyjnych metod jak płynna endoproteza czy neurolezja okołostawowa.

Dr Mateusz Jóźwik to lekarz, który w pełni poświęca się dbaniu o zdrowie swoich pacjentów i stale rozwija swoje umiejętności, aby zapewnić im najlepszą opiekę medyczną.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Jakub Łupiński
Dr Jakub Łupiński to wyjątkowy specjalista ortopedii i traumatologii, który w swojej karierze zdobył bogate wykształcenie i doświadczenie. Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2015 roku oraz Szkołę Fizjoterapii w Łodzi w 2007 roku. Obecnie jest lekarzem rezydentem na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach.

Jego pasja do ortopedii i traumatologii przekłada się na systematyczny udział w szkoleniach i kursach naukowych, które pozwalają mu na stałe doskonalenie swoich umiejętności. Dr. Łupiński szczególnie interesuje się leczeniem urazów sportowych i współpracuje ściśle z lekarzami specjalizującymi się w tej dziedzinie. Nie tylko uczestniczy, ale także przeprowadza operacje związane z leczeniem urazów sportowych.

Jest również związany z kadrą narodową Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), co świadczy o jego zaangażowaniu w dziedzinie medycyny sportowej.

Dr. Jakub Łupiński to lekarz, który nie tylko stale podnosi swoje kwalifikacje, ale także zdobywa cenne doświadczenie zawodowe, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Jego oddanie i zaangażowanie są nieocenione w dziedzinie ortopedii i traumatologii.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Piotr Dudek
Starszy asystent w Klinice Ortopedii i Reumoortopedii Szpitala im. prof. A. Grucy w Otwocku, z którą związany jest od 2015 roku. Od 2018 roku asystent naukowo-dydaktyczny w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Obszary jego zainteresowań obejmują głównie endoprotezoplastykę stawów kolanowych i biodrowych, powikłania po endoprotezoplastykach, infekcje okołoprotezowe, zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie stawu kolanowego takie jak osteotomie okołokolanowe oraz zabiegi artroskopowe.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie również zabiegi podania leków: osocza bogatopłytkowego PRP i sterydowych blokad dostawowych.

Wykonuje operacje, między innymi: endoprotezoplastyki pierwotnej i rewizyjnej stawów kolanowych i biodrowych, artroskopii stawów kolanowych z rekonstrukcją więzadła krzyżowego przedniego, osteotomie korekcyjne kości piszczelowej i udowej.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Filip Dąbrowski
Wysoko wykwalifikowany specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ortopedycznych. Swoje kwalifikacje zawodowe ustawicznie podnosi poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach, zarówno w kraju jak i za granicą (USA, Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania).

W Ortho Sport Clinic przeprowadza zabiegi ortopedyczne, w tym punkcje, iniekcje leków dostawowe i w okolicę tkanek miękkich. W działalności chirurgicznej na bloku operacyjnym wykonuje zabiegi endoprotezoplastyczne stawu kolanowego i biodrowego.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Tomasz Grądzki
Lekarz specjalizujący się w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Pracuje na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Szpitalu Zachodniego im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim. Jest praktykiem stawiającym na błyskawiczne i całościowe rozwiązywanie problemów uniemożliwiających normalne i sprawne funkcjonowanie.

Postępuje kompleksowo – osobiście pilnuje zachowania ciągłości leczenia, dba o to, aby wizyty lub zabiegi pacjentów odbywały się w możliwe najszybszym terminie, nawet jeśli trzeba je wykonać w ramach NFZ.

Prywatnie mąż i ojciec Michała oraz Igi, miłośnik prac ogrodowych oraz muzyki tanecznej.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Karol Grzebyk
Ukończył kierunek Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2014 r. Specjalizację odbywał w latach 2015 – 2021 r. w Szpitalu Chirurgii Urazowej św. Anny oraz w Szpitalu Praskim w Warszawie.

W Ortho Sport Clinic zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną stawów, mięśni, więzadeł, nerwów obwodowych.

Wykonuje i opisuję badania USG zlecane również przez innych lekarzy (ortopedów, reumatologów, neurologów).

Przeprowadza zabiegi podania leków pod kontrolą USG, przede wszystkim osocza bogatopłytkowego PRP, kwasu hialuronowego, blokad sterydowych do stawów i blokad zewnątrzoponowych kręgosłupa w dyskopatii w odcinku lędźwiowym. Wykonuje zabiegi kriolezji (wymrażania nerwów czuciowych) barków, stawów kolanowych, bioder.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Jan Borowski
Dr Jan Borowski to ceniony lekarz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jego pasja do medycyny oraz zapał do ciągłego doskonalenia sprawiają, że jest on niezwykle zaangażowany w zapewnienie najlepszej opieki medycznej pacjentom.

Obecnie dr Jan Borowski kontynuuje swoją specjalizację w renomowanym Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach, gdzie zdobywa kolejne doświadczenie i umiejętności w obszarze ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Jest również cenionym chirurgiem w Szpitalu im. Jana Bożego w Łodzi oraz w Szpitalu Prywatnym Ortho Sport Clinic w Rzgowie, gdzie przeprowadza operacje ortopedyczne z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Jego zaangażowanie w medycynę sportową jest wyjątkowe - w latach 2021 i 2022 dr Jan Borowski pełnił funkcję lekarza reprezentacji Polski w Piłkę Nożną Kobiet poniżej 17 roku życia. Dzięki temu zdobył unikalne doświadczenie w leczeniu urazów sportowych i rehabilitacji zawodników.

Ponadto, dr Jan Borowski aktywnie uczestniczy w procesie ciągłego doskonalenia zawodowego, biorąc udział w szkoleniach, takich jak Kurs iniekcji okołokręgosłupowych pod kontrolą USG. Uczestniczy również w międzynarodowych konferencjach, jak XXVIIth Brussels International Spine Symposium, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

Dr. Jan Borowski jest oddanym lekarzem, który kładzie ogromny nacisk na jakość opieki, bezpieczeństwo pacjentów i ich pełne zrozumienie procesu leczenia. Jego profesjonalizm i pasja sprawiają, że jest on wartościowym zasobem dla pacjentów, którym pomaga powrócić do zdrowia i sprawności.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Sebastian Gackowski
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 2002 roku. Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zajmuje się, między innymi, endoprotezoplastyką stawów biodrowych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Marcin Milecki
Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z wieloletnim doświadczeniem. Od 1981 r. jest nauczycielem akademickim Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego - prowadzi kursy podyplomowe dla lekarzy oraz kursy dla specjalistów ortopedów. Piastował również stanowisko ordynatora Oddziału Ortopedii Dorosłych Kliniki CMKP. Specjalizuje się w operacjach kręgosłupa lędźwiowego – dysków, stawów oraz endoprotezoplastyce stawów biodrowych. Wykonał ponad 1000 operacji endoprotezoplastyki bioder.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Maciej Płończak
Od 2014 roku ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Siedlcach. Od 2018 współpracuje z Oddziałem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie oraz koordynuje proces rehabilitacji osób po urazach narządu ruchu.

Prowadzi leczenie chirurgiczne i zachowawcze patologii stawu kolanowego, w tym rekonstrukcje więzadłowe, leczenie uszkodzeń łąkotek, regeneracja chrząstki stawowej oraz leczenie chirurgiczne i zachowawcze patologii stawu biodrowego w tym konflikt udowo-panewkowy, uszkodzenie obrąbka panewki, uszkodzenia chrząstki i ciała wolne z zastosowaniem technik artroskopowych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Dr Piotr Syrówka
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Uzyskał II stopień specjalizacji w zakresie ortopedii i traumatologii. W przeszłości był członkiem Komisji Lekarskiej PZPN i pełnił funkcję lekarza w pierwszej reprezentacji Polski w piłce nożnej.

W Ortho Sport Clinic przeprowadza konsultacje lekarskie. Jest specjalistą w leczeniu operacyjnym złamań kończyn, ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń stawów: łokciowego, kolanowego, skokowego.

Wykonuje endoprotezy stawu kolanowego (ponad 900 wykonanych endoprotez) i stawu biodrowego (ponad 1000 wykonanych endoprotez), artroskopie stawu kolanowego i skokowego (rekonstrukcje więzadłowe i pourazowe).
Czytaj więcej
Umów wizytę

Umów wizytę

... i ocal swój ruch!
chevron-down