Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Dr Jakub Łupiński

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Dr Jakub Łupiński

Dr Jakub Łupiński - Ortopeda

Dr Jakub Łupiński to wyjątkowy specjalista ortopedii i traumatologii, który w swojej karierze zdobył bogate wykształcenie i doświadczenie. Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2015 roku oraz Szkołę Fizjoterapii w Łodzi w 2007 roku. Obecnie jest lekarzem rezydentem na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach.

Jego pasja do ortopedii i traumatologii przekłada się na systematyczny udział w szkoleniach i kursach naukowych, które pozwalają mu na stałe doskonalenie swoich umiejętności. Dr. Łupiński szczególnie interesuje się leczeniem urazów sportowych i współpracuje ściśle z lekarzami specjalizującymi się w tej dziedzinie. Nie tylko uczestniczy, ale także przeprowadza operacje związane z leczeniem urazów sportowych.

Jest również związany z kadrą narodową Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), co świadczy o jego zaangażowaniu w dziedzinie medycyny sportowej.

Dr. Jakub Łupiński to lekarz, który nie tylko stale podnosi swoje kwalifikacje, ale także zdobywa cenne doświadczenie zawodowe, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Jego oddanie i zaangażowanie są nieocenione w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

Dr Jakub Łupiński - gdzie przyjmuje?

Dr Mateusz Jóźwik przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Łodzi.

Dr Jakub Łupiński - kontakt

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

chevron-down