Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Dr Mateusz Jóźwik

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Dr Mateusz Jóźwik

Dr Mateusz Jóźwik - Ortopeda

Dr. Mateusz Jóźwik to wybitny specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie ukończył swoją edukację w 2015 roku. Jego pasja do ortopedii doprowadziła go do zdobycia specjalizacji w tej dziedzinie, co potwierdził wynik ponad dobry w Państwowym Egzaminie Specjalistycznym.

Swoje doświadczenie zawodowe dr. Jóźwik zdobywał na różnych oddziałach, m.in. na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach oraz Oddziale Ortopedycznym szpitala im. Bonifratrów w Łodzi. Ponadto, kontynuował swoje kształcenie i praktykę poprzez kursy i staże w Polsce, Niemczech i Włoszech.

Dr. Jóźwik ma na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym reprezentowanie Polski jako lekarz reprezentacji Polskiego Związku Piłki Nożnej PZPN WU16 w 2020 roku oraz współautorstwo pracy naukowej na temat analizy kontuzji u zawodowych siatkarzy.

Jego szerokie umiejętności obejmują różnorodne metody leczenia operacyjnego, w tym protezoplastykę stawu kolanowego i biodrowego, rekonstrukcję więzadeł, rekonstrukcję chrząstek oraz operacyjne leczenie niestabilności rzepki. Ponadto, specjalizuje się w artroskopii stawów kolanowego, skokowego i barkowego oraz różnych terapiach, takich jak terapia PRP i mezoterapia. Spośród metod leczenia nieoperacyjnego Doktor specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa oraz innych stawów u pacjentów którzy nie kwalifikują się lub nie zgadzają na zabieg operacyjny za pośrednictwem innowacyjnych małoinwazyjnych metod jak płynna endoproteza czy neurolezja okołostawowa.

Dr. Mateusz Jóźwik to lekarz, który w pełni poświęca się dbaniu o zdrowie swoich pacjentów i stale rozwija swoje umiejętności, aby zapewnić im najlepszą opiekę medyczną.

Dr Mateusz Jóźwik - gdzie przyjmuje?

Dr Mateusz Jóźwik przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Łodzi.

Dr Mateusz Jóźwik - kontakt

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

chevron-down