Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

ZESPÓŁ ORTHO SPORT CLINIC

Nasza klinika to zespół wykwalifikowanych ortopedów, chirurgów i fizjoterapeutów. Specjaliści ci oferują kompleksową opiekę medyczną, w tym diagnozowanie i leczenie schorzeń układu ruchu oraz przeprowadzanie precyzyjnych operacji. Fizjoterapeuci pomagają w procesie rehabilitacji, tworząc spersonalizowane plany terapeutyczne. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakości opieki, łącząc kompetencje różnych specjalistów w celu osiągnięcia najlepszych wyników zdrowotnych.
Stanowimy zespół doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów, dla których najważniejsze jest zdrowie i jakość życia pacjentów. W bezpieczny sposób przeprowadzimy Państwa przez proces diagnozy, leczenia i rehabilitacji.
Poznaj naszych specjalistów
Filters
Lokalizacja
Mgr Michał Gąska
Absolwent Studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W fizjoterapii stosuje Terapię Manualną Rakowskiego – nowoczesny, holistyczny i medyczny system leczenia. W zabiegach stosuje bezpieczne i niezwykle skuteczne techniki ręczne (dawniej nazywane “nastawianiem” kręgosłupa) oraz odruchowe. Polegają one na mobilizacjach, manipulacjach na stawach kręgosłupa i kończyn a także na oddziaływaniu na tkanki miękkie (mięśnie, powięzi, więzadła, ścięgna), za ich pośrednictwem na układ nerwowy. Stosuje także manipulacje HVLA, suche igłowanie, techniki osteopatii, co przynosi szeroką gamę możliwości do pomocy pacjentom.

Prywatnie trenuje badminton na poziomie ogólnopolskim. Jest to jego pasja, dzięki której, czerpiąc z własnego doświadczenia, może lepiej poznawać ciało i jego funkcjonowanie.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Piotr Jankowski
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na wydziale Rehabilitacja Ruchowa. Od trzydziestu lat pracujący w zawodzie fizjoterapeuty. Wiedzę i umiejętności terapeutyczne pogłębiał na licznych specjalistycznych kursach, między innymi: Terapia Manualna wg Pavla Karpova, Kinesiotaping, Ortopedyczna Terapia Manualna Terapia Craniosacralna. Zdobyta wiedza, umiejętności oraz doświadczenie kliniczne, pozwalają mu spojrzeć na problemy medyczne pacjentów z wielu perspektyw, dzięki czemu terapia staje się kompleksowa.

W Ortho Sport Clinic specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych wynikających z dysfunkcji czynnościowych i strukturalnych: stawów kręgosłupa, stawów obwodowych, układów mięśniowo-powięziowych, układu nerwowego, narządów trzewnych.

Jest miłośnikiem turystyki pieszej i rowerowej oraz sportów wodnych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Michał Kłosiński
Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie oraz wiele specjalistycznych szkoleń podyplomowych, takich jak: Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich, Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty, Techniki energizacji mięśni, Techniki aktywnego rozluźniania. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Doświadczenie praktyczne zdobywał w wielu przychodniach oraz szpitalach w Warszawie.

W Ortho Sport Clinic kieruje się holistycznym podejściem do każdego pacjenta. Pracuje z dolegliwościami bólowymi, ortopedycznymi, neurologicznymi, psychosomatycznymi, a także z zaburzeniami narządów trzewnych. W praktyce gabinetowej stosuje techniki inwazyjne oraz nieinwazyjne dostosowane i dobrane indywidualnie do konkretnego pacjenta, w tym m.in. manipulacje krótkodźwigniowe HVLA.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Krystian Kozieł
Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji na wydziale fizjoterapii. Swoje doświadczenie zdobywał w licznych placówkach medycznych i szpitalach w Warszawie oraz uczestnicząc w licznych specjalistycznych szkoleniach dodatkowych, takich jak Suche igłowanie i neuromodulacja przezskórna, Techniki tkanek miękkich, Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA, Masaż tkanek głębokich, Kinesiotaping, czy Masaż leczniczy. Zajmuje się rehabilitacją pacjentów po urazach, chorobach oraz zabiegach chirurgicznych. Poprzez stosowanie różnego rodzaju ćwiczeń, masażu oraz terapii manualnych przywraca pacjentom pełną sprawność fizyczną.

W Ortho Sport Clinic rehabilituje pacjentów z dyskopatią, dysfunkcjami: kręgosłupa, stawów obwodowych (takimi jak: biodra, kolana, stopy, barku, łokcia, ręki), ponadto bólami idiopatycznymi i zaburzeniami napięcia mięśniowego. Prowadzi pacjentów po urazach (ACL, łąkotka) planując poszczególne etapy rehabilitacji. Współpracuję z lekarzami oraz innymi specjalistami, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę medyczną.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Agata Lubiejewska
Fizjoterapeutka z wykształcenia i z pasji. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Odkrywanie zagadek ciała i pracę z pacjentami traktuje jako wyzwanie i motywację do dalszego rozwoju i kształcenia. Studia oraz późniejsze kursy pozwoliły jej zrozumieć mechanikę ludzkiego ciała i problemy spowodowane urazami oraz napięciami związanymi z przeciążeniem tkanek. W swojej pracy stara się podchodzić holistycznie do problemów pacjenta, aby nie tylko zlikwidować ból, ale również jego pierwotną przyczynę.

W Ortho Sport Clinic pracuje głównie technikami mięśniowo-powięziowymi oraz stawowymi wspomaganymi igłoterapią oraz kinezjotapingiem. Jej pacjenci to głównie osoby z bólowymi zespołami przeciążeniowymi, dyskopatiami, a także po urazach ortopedycznych i operacjach. Specjalizuje się także w pracy z pacjentami z zaburzeniami układu skroniowo-żuchwowego (aparatu żucia), szumami usznymi oraz chronicznymi bólami głowy.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Agata Pataj
Magister fizjoterapii na Akademii Wychowania w Warszawie. Jej główną specjalizacją jest terapia wad postawy oraz terapia skolioz, a także dolegliwości kręgosłupa. W swojej pracy skupia się na przywróceniu równowagi mięśniowej, zbudowaniu symetrii i stabilności ciała. Wykorzystuję takie metody jak FITS, BSPTS łącząc je z metodami klasycznej fizjoterapii – PNF, terapią manualną, terapią tkanek miękkich oraz treningiem medycznym.

W Ortho Sport Clinic zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną dorosłych oraz dzieci od 6. roku życia. Jest także terapeutką terapii czaszkowo-krzyżowej w ujęciu biodynamicznym. Wykorzystuje tę technikę zarówno u dzieci jak u dorosłych. Terapia ta polega na regulacji przepływu płynu mózgowo – rdzeniowego oraz na pracy z dysfunkcjami chrząstkozrostu klinowo podstawnego. Przeplata ją z innymi technikami wprowadzając harmonię i integrację całego organizmu.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Magda Sobol - Jarkiewicz
Magister fizjoterapii. W zawodzie pracuje od 2011 roku. Zajmuje się terapią dzieci od 5. roku życia z problemami ortopedycznymi (skoliozy, wady postawy, wady kończyn dolnych, urazy itp.) oraz pacjentami dorosłymi z problemami bólowymi pochodzenia odkręgosłupowego i napięciowego.
Do pacjentów podchodzi w sposób holistyczny, stawiając na dokładna diagnostykę i indywidualne podejście. Pomaga to znaleźć przyczynę problemu i zaplanować odpowiednią terapię. Wierzy, że poznanie władnego ciała jest podstawą do dalszej pracy zarówno w przypadku pacjentów młodych jak i dorosłych.

W swojej pracy łączy terapię manualną, specyficzne metody leczenia skolioz z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami. Zajmuje się też doborem indywidualnych wkładek Igli. Swoje kwalifikacje podnosi poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Natalia Sobolewska
Magister fizjoterapii z ponad 10 letnim doświadczeniem oraz dyplomowany osteopata. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i Still Academy of Osteopathy w Warszawie. Rekomendowaną fizjoterapeutką metody FITS z województwa mazowieckiego.
Pracuje z dorosłymi i dziećmi od 4 roku życia.

Specjalizuje się w:
- diagnostyce i leczeniu: skolioz oraz wad postawy u dorosłych i dzieci od 4 roku życia (wady klatki piersiowej, bioder, kolan, stóp, plecy okrągłe, płaskie itp.) łącząc osteopatię z terapią manualną, ćwiczeniami korekcyjnymi, edukacją rodziców/opiekunów;
- fizjoterapii ortopedycznej (pourazowej i pooperacyjnej);
- terapii czaszkowo-krzyżowej (wspomaganie przy bólach głowy, zatok, migrenach, zaburzeniach w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych i twarzoczaszki itp.);
- terapii wisceralnej (wspomaganie w dysfunkcjach somatycznych tj. łagodzeniu dolegliwości bólowych brzucha, zgagi, refluksu, wzdęć, zaparć, bolesnych miesiączek, zaciśniętego żołądka, problemów z prawidłowym oddychaniem itp.);
- leczeniu bólów przewlekłych i niespecyficznych pochodzenia odkręgosłupowego oraz stawów obwodowych (tendinopatie, zmiany zwyrodnieniowe, stany zapalne itp.);
- treningu medycznym.

W swojej terapii kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Pracuje w koncepcji osteopatycznej, co pozwala dobrać optymalny, indywidualny plan leczenia. Swoje terapie opiera na dokładnym wywiadzie, badaniu oraz szczegółowej analizie funkcjonalnej ciała. Każdy pacjent otrzymuje zalecenia co do dalszego postępowania, stanowiące przedłużenie efektu terapeutycznego uzyskanego w gabinecie. Uśmiech pacjentów i ich zadowolenie z terapii daje jej wiele satysfakcji oraz motywacji do ciągłego rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji. W wolnych chwilach biega, pływa. Interesuje się także psychologią i dietetyką.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Jolanta Kulak
Wykwalifikowana masażystka z wieloletnim doświadczeniem. Podchodzi do pacjenta holistycznie - w terapii ważne jest dla niej nie tylko ciało, ale też psychika, osobowość, codzienne nawyki, bo to wszystko składa się na występujące bóle i problemy. 

W Ortho Sport Clinic wykonuje masaże lecznicze, które wspomagają procesy rehabilitacji, poprzez zmniejszenie przyczyn i objawów niedomagań w obszarze układu ruchu. Oprócz oddziaływania czysto medycznego, ta forma terapii wpływaja na organizm również odprężająco i uspakajająco.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Anna Liptak
Certyfikowana trenerka oraz instruktorka fizjoterapii w sporcie, która specjalizuje się w treningu medycznym, funkcjonalnym, siłowym oraz modelowaniu sylwetki.Uwielbia dzielić się swoją pasją do zdrowego i aktywnego trybu życia. Każdego dnia daje innym motywacje i inspiracje do działań. Zaraża optymizmem, który niesie za sobą wielkie zmiany na lepsze życie.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Jakub Półtorzycki
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał w trakcie praktyk odbywanych w placówkach medycznych na terenie Wrocławia i Warszawy. Posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy jako trener personalny.

W Ortho Sport Clinic zajmuje się rehabilitacją oraz sportowym przygotowaniem motorycznym. W pracy gabinetowej zajmuje się pacjentami po świeżo przebytych urazach, ale także borykającymi się z przewlekłymi dolegliwościami w obrębie narządu ruchu: dyskopatiami, zapaleniami ścięgien, czy chorobami zwyrodnieniowymi stawów. Wykorzystuje techniki oparte na anatomii, fizjologii i neurofizjologii: terapię manualną, techniki mięśniowo-powięziowe, manipulacji stawowej, czy ślizgu nerwowego.

Jako pasjonat aktywności i zdrowego trybu życia, terapię manualną łączy z ćwiczeniami i terapią ruchem. Wykonuje testy diagnostyczne i badania funkcjonalne, podczas których ocenia z jakimi czynnościami pacjent ma największy problem i razem z nim ustala plan powrotu do oczekiwanego poziomu sprawności.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Jacek Sobol
Fizjoterapeuta z ponad 30-letnim doświadczeniem, które zdobywał m.in. w Instytucie Reumatologii Kliniki Reumoortopedii i Rehabilitacji w Warszawie. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Medycznego Studium Zawodowego w Konstancinie. Od wielu lat współpracuje z kursami Kaltenborn-Evjenth Concept, w trakcie których poszerza praktyczne umiejętności zawodowe.

W Ortho Sport Clinic zajmuje się chorobami kręgosłupa i stawów obwodowych, sportowymi stanami pourazowymi, kinezjologią, patobiomechaniką narządu ruchu, a także terapią foscialną z uwzględnieniem stawów żuchwowo skroniowych.
Czytaj więcej
Umów wizytę
Mgr Tomasz Szałkucki
Absolwent II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Od 2007 roku związany jest z Akademią Sportu i Zdrowia. Pracował jako fizjoterapeuta kadry Polski seniorów w piłce ręcznej. Współpracuje z wieloma klubami sportowymi (piłka ręczna, piłka nożna, tenis, judo).

Ukończył wiele specjalistycznych kursów takich jak Międzynarodowy kurs terapii manualnej według koncepcji Kaltenborna Evjentha, czy kurs Krótkodźwigniowe Techniki Manipulacyjne stawów kręgosłupa.

W Ortho Sport Clinic prowadzi terapię manualną oraz medyczny trening funkcjonalny dla pacjentów pooperacyjnych.
Czytaj więcej
Umów wizytę

Umów wizytę

... i ocal swój ruch!
chevron-down