Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Mgr Blanka Sokół

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Mgr Blank Sokół

Mgr Blank Sokół - Fizjoterapeuta

Mgr Blanka Sokół to wykwalifikowana fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej pasja do fizjoterapii oraz ciągłe dążenie do doskonalenia sprawiają, że jest cenionym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji.

Mgr Blanka Sokół uznaje za priorytet ciągły rozwój zawodowy. Dlatego jest aktywną uczestniczką kursów podyplomowych z zakresu Medycyny Ortopedycznej oraz Terapii Manualnej wg IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine). Ponadto, brała udział w licznych szkoleniach i sympozjach o tematyce fizjoterapeutyczno-ortopedycznej, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności.

Jako fizjoterapeutka specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz pooperacyjnej. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne techniki terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, rozluźniania mięśniowo-powięziowego, uwalniania mięśniowo-powięziowych punktów spustowych, FDM, Kinesio Taping, Terapię Narzędziową IASTM oraz hirudoterapię.

Mgr Blanka Sokół oddaje się swojej pracy z pełnym zaangażowaniem, a dla niej prawdziwą satysfakcją jest świadomość, że jej wysiłki przyczyniają się do poprawy zdrowia, jakości życia i samopoczucia jej pacjentów. Jest głęboko przekonana, że każdy dzień to nowe wyzwanie, a każdy pacjent stanowi nową szansę na udzielanie wsparcia w procesie powrotu do zdrowia i zachowania dobrej kondycji.

Mgr Blank Sokół - gdzie przyjmuje?

Mgr Blank Sokół przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Łodzi.

Mgr Blank Sokół - kontakt

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

chevron-down