Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Dr Dawid Wrona

Umów wizytę online

Umów wizytę online

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Dr Dawid Wrona

Dr Dawid Wrona - Neurochirurg

Dr Dawid Wrona to wybitny specjalista neurochirurgii, który swoją karierę poświęcił kompleksowemu leczeniu schorzeń ośrodkowego układu nerwowego.

Dr Dawid Wrona ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2015 roku, a następnie odbył wnikliwe szkolenie specjalizacyjne w renomowanych placówkach medycznych, takich jak Oddział Neurochirurgii i Nowotworów Ośrodkowego Układu Nerwowego im. Kopernika w Łodzi oraz Klinika Neurochirurgii 10 Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy.

Aktualnie, Dr Dawid Wrona pełni funkcję zastępcy kierownika Oddziału Neurochirurgii w szpitalu wojewódzkim w Sieradzu, a także jest starszym asystentem w Oddziale Neurochirurgii szpitala im. Kopernika w Łodzi. Jego praca koncentruje się na leczeniu operacyjnym pacjentów, wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny i technologii.

Dr. Wrona posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń i kursów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest autorem wielu samodzielnie przeprowadzonych operacji kręgosłupa, szczególnie specjalizując się w technikach małoinwazyjnych i przezskórnych, co przekłada się na minimalny dyskomfort po zabiegu oraz szybszy proces rekonwalescencji.

Jednak obszar jego specjalizacji obejmuje także operacje schorzeń ośrodkowego układu nerwowego, takie jak usuwanie guzów mózgu, biopsje guzów mózgu, operacje tętniaków wewnątrzczaszkowych i wad naczyniowych ośrodkowego układu nerwowego. Dodatkowo, dr. Wrona zajmuje się leczeniem wodogłowia, naprawą ubytków kości czaszki oraz leczeniem urazów czaszkowo-mózgowych.

W pełni zaangażowany w dobro pacjentów, dr Dawid Wrona jest gotów pomóc Państwu w odzyskaniu zdrowia neurologicznego. Jego profesjonalizm, pasja i kompetencje stawiają go w pierwszym rzędzie specjalistów w dziedzinie neurochirurgii. Z dr Wroną, Państwa zdrowie jest w najlepszych rękach.

Dr Dawid Wrona - gdzie przyjmuje?

Dr Dawid Wrona przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Łodzi.

Dr Dawid Wrona - kontakt

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

chevron-down