Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Mgr Anna Brandys

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Anna Brandys

Mgr Anna Brandys - dietetyk kliniczny oraz psychodietetyk

Ukończyła studia magisterskie z dietetyki i Akademię Leczenia Żywieniowego Polspen oraz posiada tytuł magistra farmacji. Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polspenu oraz sekcji prehabilitacji Polskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i kursach z zakresu żywienia, w tym m.in. kursach dotyczących żywienia w bariatrii, SIBO, roli dietetyka w zespołach terapeutycznych oraz żywienia w onkologii.

Mgr Anna Brandys specjalizuje się w pomocy osobom z różnymi schorzeniami, takimi jak cukrzyca obydwu typów i insulinooporność, otyłość, niewydolność nerek, prehabilitacja przed zabiegami operacyjnymi, trudno gojące się rany, niedożywienie, opieka pooperacyjna po operacjach przewodu pokarmowego, choroby autoimmunologiczne, dna moczanowa i wysoki poziom kwasu moczowego, pacjenci przygotowujący się do leczenia onkologicznego lub będący w trakcie terapii.

Konsultacje mgr Brandys opierają się na zasadach EBM (Evidence-Based Medicine) i obejmują dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta zalecenia dietetyczne oraz suplementację.

Wizyty trwają od 45 do 60 minut i obejmują wywiad, analizę badań oraz historii choroby, ocenę stanu odżywienia oraz określenie zapotrzebowania kalorycznego. Zalecenia dietetyczne są omawiane na bieżąco lub przesyłane mailowo w ciągu 7 dni od konsultacji, a w razie potrzeby dostarczane są także przykładowe jednodniowe jadłospisy i ustalany plan działania.

Mgr Anna Brandys - gdzie przyjmuje?

Anna Brandys przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Łodzi.

Mgr Anna Brandys - kontakt

Przychodnia Łódź,
al. Bandurskiego 7, wejście 6 poziom-1

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

chevron-down