Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Mgr Jakub Półtorzycki

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Warszawa ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

Umów wizytę przez znanylekarz.pl

Jakub Półtorzycki - ZnanyLekarz.pl

Mgr Jakub Półtorzycki

Mgr Jakub Półtorzycki - Fizjoterapeuta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał w trakcie praktyk odbywanych w placówkach medycznych na terenie Wrocławia i Warszawy. Posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy jako trener personalny.

W Ortho Sport Clinic zajmuje się rehabilitacją oraz sportowym przygotowaniem motorycznym. W pracy gabinetowej zajmuje się pacjentami po świeżo przebytych urazach, ale także borykającymi się z przewlekłymi dolegliwościami w obrębie narządu ruchu: dyskopatiami, zapaleniami ścięgien, czy chorobami zwyrodnieniowymi stawów. Wykorzystuje techniki oparte na anatomii, fizjologii i neurofizjologii: terapię manualną, techniki mięśniowo-powięziowe, manipulacji stawowej, czy ślizgu nerwowego.

Jako pasjonat aktywności i zdrowego trybu życia, terapię manualną łączy z ćwiczeniami i terapią ruchem. Wykonuje testy diagnostyczne i badania funkcjonalne, podczas których ocenia z jakimi czynnościami pacjent ma największy problem i razem z nim ustala plan powrotu do oczekiwanego poziomu sprawności.

Mgr Jakub Półtorzycki - gdzie przyjmuje?

Mgr Jakub Półtorzycki przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Warszawie.

Mgr Jakub Półtorzycki - kontakt

Przychodnia Warszawa, ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

Telefon: 

22 692 72 50

 lub 

503 103 689
chevron-down