Umów wizytę
Umów wizytę
+48 42 236 33 63
Ostry dyżur

Dr Arkadiusz Granek

Umów wizytę telefonicznie lub mailowo

Przychodnia Warszawa ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I
Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Umów wizytę przez znanylekarz.pl

Arkadiusz Granek - ZnanyLekarz.pl

Dr Arkadiusz Granek

Dr n. med. Arkadiusz Granek - Ortopeda

Dr. Arkadiusz Granek to ceniony specjalista ortopedii traumatologii, który może poszczycić się bogatym doświadczeniem zarówno w pracy klinicznej, jak i badawczej. Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z 2001 roku, a jego zainteresowania naukowe doprowadziły go do uzyskania tytułu doktora nauk medycznych z wyróżnieniem w dziedzinie neurofizjologii pod kierownictwem prof. zw. Joanny Lewin-Kowalik.

Obecnie dr. Granek pełni funkcję kierownika oddziału urazowo-ortopedycznego szpitala MSWiA św. Jana Pawła II w Kielcach. Jego zaangażowanie w pracę naukową objawia się także jako twórca i kierownik laboratorium biomechaniki Artmedik w Kielcach, gdzie aktywnie prowadzi badania z zakresu fizjologii narządu ruchu i układu nerwowego.

Jako lekarz, Dr. Arkadiusz Granek posiada szerokie doświadczenie, zdobywane jako organizator i pierwszy ordynator oddziału chirurgii urazowo-ortopedycznej Szpitala św. Aleksandra w Kielcach oraz podczas licznych szkoleń w Niemczech. W trakcie tych szkoleń skupiał się na leczeniu przewlekłego bólu oraz schorzeń kręgosłupa.

Jego specjalizacja obejmuje zabiegi endoskopowego leczenia kręgosłupa oraz leczenia bólu przy użyciu radiofrekwencji, w tym technik takich jak termolezja, kriolezja i inne metody denerwacji.

Dr. Arkadiusz Granek to lekarz, który nie tylko jest aktywnie zaangażowany w pracę kliniczną, ale także prowadzi badania naukowe, aby wspomóc pacjentów w powrocie do zdrowia. Jego wkład w dziedzinie ortopedii i traumatologii jest niezwykle wartościowy.

Dr n. med. Arkadiusz Granek - gdzie przyjmuje?

Dr n. med. Arkadiusz Granek przyjmuje w klinice Ortho Sport Clinic w Łodzi.

Dr n. med. Arkadiusz Granek - kontakt

Przychodnia Łódź, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

Przychodnia Warszawa, ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

Przychodnia Warszawa 
ul. Opaczewska 43 lok. 125 p. I

Telefon: 

+48 503 103 689
chevron-down